Zamknij
Nowości - Życie i styl

Fashion PR nawiązuje współpracę z kolejnymi renomowanymi markami

Nowy User, 2017-03-06 21:25:38

Agencja na początku 2017 wygrała przetarg na obsługę marki Go Sport w Polsce, a od marca do grona klientów dołączyła także szwedzka marka Happy Socks.


Fashion PR Będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego, media relations, realizację strategii komunikacyjnej, PR produktowy, oraz e-PR. W ramach zawartej umowy, kolekcja marek będzie eksponowana w showroomie Fashion PR, mieszczącym się na ul. Chmielnej 21/2/3 w Warszawie.


Fashion PR to agencja Public Relations i największy showroom mieszczący się w centrum Warszawy. Agencja współpracuje z ponad 60 markami z branży odzieżowej. Do klientów Fashion PR należą m.in. Lee, Wrangler, Timberland, Gatta, Caterina, Diverse, Reebok, Medicine czy Bonprix.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...