Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

FashionStyle.pl - Startup od nastolatków, dla nastolatków!

Witold Sokołowski, 2011-02-12 00:51:14

Ruszyła kolejna odsłona serwisu www.FashionStyle.pl - Wirtualny Świat Mody. Portal powstał dzięki pracy oraz zaangażowaniu kilkuosobowej grupy nastolatków, którzy stworzyli miejsce w sieci dla swoich rówieśników. Serwis jest miejscem, gdzie użytkownicy tworzą swoje wirtualne modelki lub projektantki mody i bawią się, kreując wirtualne trendy oraz rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność.


FashionStyle to serwis, który napędza moda. Można spełniać się w kierowaniu karierą wirtualnej modelki lub przy odrobinie talentu - zostać wirtualną projektantką i produkować ciuchy, które zawładną modnym światkiem. Zdobywanie prestiżu pozwala piąć się w rankingu i zarabiać mo-dolary. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linie i prawidłowym odżywianiu swojej postaci.


Dla twórców serwisu jednym z ważniejszych aspektów jest społeczność FashionStyle - portal od zawsze tworzony był z dużym jej zaangażowaniem. Dzięki społecznościowym aspekcie serwisu, użytkownicy tworzą bardzo zżytą i aktywną grupę. Nastoletnie miłośniczki mody z całej Polski mogą wymieniać się doświadczeniami, dyskutować o trendach i dzielić się swoimi problemami.


Ola Sitarska - 18-letnia programistka z Jastrzębia Zdroju jest autorką pomysłu oraz oprogramowania serwisu. Oprócz FashionStyle.pl, rozwija także swoją firmę Convallaria.pl. W 2009 roku brała udział w projekcie StartupSchool organizowanym przez firmę Kreativ Sp. z o.o. Oprócz pracy, znajduje jeszcze czas na naukę w klasie maturalnej.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...