Zamknij
Nowości - Sport

FFW Communication dla KROSS

Nowy User, 2017-02-22 12:23:48

FFW Communication dla KROSS

Agencja content marketingowa FFW Communication wygrała przetarg na obsługę kanałów social media firmy KROSS, czołowego producenta rowerów w Europie.


Umowa obejmuje prowadzenie działań reklamowych oraz zarządzanie profilami KROSS na Facebooku i Instagramie. Po stronie agencji działania będzie koordynował Marcin Koryszewski, Head of Social Media w FFW.


Nie jest to pierwsza współpraca firmy KROSS z warszawską agencją: od sierpnia 2016 roku FFW realizuje działania w social media dla marki Le Grand – linii miejskich rowerów KROSS.


– Pozytywne doświadczenia z wspólnych działań dla marki Le Grand przekonują nas, że połączenie hasła KROSS „Dwa koła. Jedna pasja” z mottem FFW #playhard przyniosą miłośnikom rowerów zupełnie nową, kreatywną jakość w komunikacji – mówi Krzysztof Małecki, Partner Zarządzający w FFW.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...