Zamknij
Nowości - RTV

Fotograficzne miasteczko Nikona nad morzem

Witold Sokołowski, 2011-07-07 17:50:42

Fotograficzne miasteczko Nikona nad morzem

Nikon rozpoczyna letnią akcję promocyjną pod hasłem „JESTEM NA WAKACJACH”. Fotograficzne miasteczko Nikona, podobnie jak w zeszłym roku, pojawi się na bałtyckich plażach - w Helu oraz Łebie - od 9 lipca do 7 sierpnia br. Działaniom promocyjnym będzie towarzyszyć akcja „JESTEM BEZPIECZNY” skierowana do dzieci i ich opiekunów.


W miasteczku Nikona przygotowane zostały atrakcje i niespodzianki dla całych rodzin. Odwiedzający, robiąc samodzielnie pamiątkowe fotografie z wakacji, będą mieli okazję przetestować sprzęt marki Nikon, m.in. lustrzankę Nikon D5100 oraz aparaty kompaktowe COOLPIX. Ponadto, na miejscu będzie można wydrukować wykonane zdjęcia.


W ramach akcji pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY” hostessy Nikona będą rozdawały dzieciom specjalne opaski na rękę, z miejscem na numer telefonu do opiekuna. Dzięki temu w razie potrzeby, np. gdy dziecko się zgubi, będzie można szybko skontaktować się z rodzicami. Z myślą o najmłodszych przygotowano także plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami.


Akcja „JESTEM NA WAKACJACH” nawiązuje do kampanii reklamowej aparatów marki Nikon prowadzonej pod hasłem „JESTEM NIKON”. Za realizację działań odpowiada agencja Maann 66 Promocja i Reklama. Partnerem akcji jest firma EPSON.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...