Zamknij
Nowości - RTV

Fotograficzne miasteczko Nikona nad morzem

Witold Sokołowski, 2011-07-07 17:50:42

Fotograficzne miasteczko Nikona nad morzem

Nikon rozpoczyna letnią akcję promocyjną pod hasłem „JESTEM NA WAKACJACH”. Fotograficzne miasteczko Nikona, podobnie jak w zeszłym roku, pojawi się na bałtyckich plażach - w Helu oraz Łebie - od 9 lipca do 7 sierpnia br. Działaniom promocyjnym będzie towarzyszyć akcja „JESTEM BEZPIECZNY” skierowana do dzieci i ich opiekunów.


W miasteczku Nikona przygotowane zostały atrakcje i niespodzianki dla całych rodzin. Odwiedzający, robiąc samodzielnie pamiątkowe fotografie z wakacji, będą mieli okazję przetestować sprzęt marki Nikon, m.in. lustrzankę Nikon D5100 oraz aparaty kompaktowe COOLPIX. Ponadto, na miejscu będzie można wydrukować wykonane zdjęcia.


W ramach akcji pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY” hostessy Nikona będą rozdawały dzieciom specjalne opaski na rękę, z miejscem na numer telefonu do opiekuna. Dzięki temu w razie potrzeby, np. gdy dziecko się zgubi, będzie można szybko skontaktować się z rodzicami. Z myślą o najmłodszych przygotowano także plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami.


Akcja „JESTEM NA WAKACJACH” nawiązuje do kampanii reklamowej aparatów marki Nikon prowadzonej pod hasłem „JESTEM NIKON”. Za realizację działań odpowiada agencja Maann 66 Promocja i Reklama. Partnerem akcji jest firma EPSON.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...