Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Głogów ma swój serwis reklamowy!

Witold Sokołowski, 2010-06-26 01:02:57

Firma Mediaflex wykonała mini site reklamowy dla miasta Głogowa. Powstał on na potrzeby kampanii reklamowej promującej miasto, która ma zostać przeprowadzona w portalu Wirtualna Polska.


Zadaniem firmy Mediaflex było wykonanie projektu graficznego, a następnie jego implementacja. Celem serwisu jest przede wszystkim zaprezentowanie miasta Głogowa jako miejsca idealnego do podjęcia różnego rodzaju inwestycji. Strona ma stać się docelowo pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat tego co aktualnie dzieje się w Głogowie, zarówno dla inwestorów jak i mieszkańców, którzy chcą czynnie uczestniczyć w życiu miasta.


Na stronie zamieszczone zostały w tym celu informacje przydatne każdemu potencjalnemu inwestorowi: informacje na temat Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferta dla inwestorów, atuty miasta, wiadomości gospodarcze – to tylko niektóre z nich. Ponadto, na stronie znajdziemy zawsze aktualne informacje gospodarcze oraz wydarzenia z życia kulturalnego miasta. Dodatkowe elementy tj. galeria najciekawszych atrakcji turystycznych, krótki film promujący miasto i wirtualny spacer po mieście jeszcze bardziej zwiększają jej atrakcyjność.


Strona dostępna jest pod adresem: www.inwestujwglogowie.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...