Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Głogów ma swój serwis reklamowy!

Witold Sokołowski, 2010-06-26 01:02:57

Firma Mediaflex wykonała mini site reklamowy dla miasta Głogowa. Powstał on na potrzeby kampanii reklamowej promującej miasto, która ma zostać przeprowadzona w portalu Wirtualna Polska.


Zadaniem firmy Mediaflex było wykonanie projektu graficznego, a następnie jego implementacja. Celem serwisu jest przede wszystkim zaprezentowanie miasta Głogowa jako miejsca idealnego do podjęcia różnego rodzaju inwestycji. Strona ma stać się docelowo pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat tego co aktualnie dzieje się w Głogowie, zarówno dla inwestorów jak i mieszkańców, którzy chcą czynnie uczestniczyć w życiu miasta.


Na stronie zamieszczone zostały w tym celu informacje przydatne każdemu potencjalnemu inwestorowi: informacje na temat Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferta dla inwestorów, atuty miasta, wiadomości gospodarcze – to tylko niektóre z nich. Ponadto, na stronie znajdziemy zawsze aktualne informacje gospodarcze oraz wydarzenia z życia kulturalnego miasta. Dodatkowe elementy tj. galeria najciekawszych atrakcji turystycznych, krótki film promujący miasto i wirtualny spacer po mieście jeszcze bardziej zwiększają jej atrakcyjność.


Strona dostępna jest pod adresem: www.inwestujwglogowie.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...