Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Gorący patrol AXE krąży po Warszawie

Witold Sokołowski, 2007-05-14 23:53:00

Do redakcji Epr.pl doszedł entuzjastyczny email od jednego z naszych czytelników. Podekscytowany e-PRowiec donosi w nim, że na jednej z ulic stolicy doświadczył osobistej rewizji dokonanej przez kobiecy patrol.

Okazało się, że tajemnicze kobiety dopuszczające się śmiałych "rękoczynów" na napotkanych mężczyznach to policjantki AXE. Na dowód, że wydarzenie miało miejsce otrzymnaliśmy zdjęcie zrobione przez przypadkowego przechodnia.


- Najprawdopodobniej było to policyjne śledztwo, w jakiej jednak sprawie - niestety nie udało mi się dowiedzieć - pisze nasz czytelnik MAX - Może Państwo będą mieć więcej szcześcia w rozwiązaniu zagadki związanej z tym niecodziennym procederem? Z góry bardzo dziekuję za pomoc.

Redakcji Epr.pl ustaliła jedynie, że kobiecy patrol AXE to część kampanii wspierającej relaunch marki AXE w Polsce. Czekamy jednak na listy od innych panów, którzy będą mogli potwierdzić wersję czytelnika MAXA.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...