Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Gorący patrol AXE krąży po Warszawie

Witold Sokołowski, 2007-05-14 23:53:00

Do redakcji Epr.pl doszedł entuzjastyczny email od jednego z naszych czytelników. Podekscytowany e-PRowiec donosi w nim, że na jednej z ulic stolicy doświadczył osobistej rewizji dokonanej przez kobiecy patrol.

Okazało się, że tajemnicze kobiety dopuszczające się śmiałych "rękoczynów" na napotkanych mężczyznach to policjantki AXE. Na dowód, że wydarzenie miało miejsce otrzymnaliśmy zdjęcie zrobione przez przypadkowego przechodnia.


- Najprawdopodobniej było to policyjne śledztwo, w jakiej jednak sprawie - niestety nie udało mi się dowiedzieć - pisze nasz czytelnik MAX - Może Państwo będą mieć więcej szcześcia w rozwiązaniu zagadki związanej z tym niecodziennym procederem? Z góry bardzo dziekuję za pomoc.

Redakcji Epr.pl ustaliła jedynie, że kobiecy patrol AXE to część kampanii wspierającej relaunch marki AXE w Polsce. Czekamy jednak na listy od innych panów, którzy będą mogli potwierdzić wersję czytelnika MAXA.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...