Zamknij
Nowości - Sport

Grzegorz Krychowiak w drużynie adidas

Nowy User, 2017-03-09 07:12:47

Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i Paris Saint-Germain, dołączył do drużyny adidas Football. 27-letni pomocnik będzie występował w modelu ACE17. Już dziś rozpoczyna się pierwsza wspólna akcja marki i Krychowiaka - turniej Battle of Control.


Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Urodzony w Gryficach pomocnik pierwsze szlify zbierał w Stali Szczecin i Arce Gdynia. Następnie trafił do Francji, gdzie zabłysnął w barwach Stade Reims. W lipcu 2014 roku trafił do Sevilli, z którą dwukrotnie wygrał rozgrywki Ligi Europy UEFA. Po udanym dla Krychowiaka i reprezentacji Polski UEFA EURO 2016 przeniósł się do Paris Saint-Germain.


- Związaliśmy się z Grzegorzem długoletnią umową, która czyni go kluczowym ambasadorem adidas Football oraz modelu ACE17. Decydując się na współpracę, braliśmy pod uwagę nie tylko jego doskonałą postawę na boisku i osiągnięcia piłkarskie, ale także to, co dzieje się poza boiskiem. Grzegorz Krychowiak to piłkarz, który może być wzorem dla młodych adeptów futbolu. Długoletnia umowa z zawodnikiem tego kalibru jest początkiem nowego rozdania, jeśli chodzi o adidas Football w Polsce – mówi Krzysztof Łuczakowski, Senior Sports Marketing Manager adidas Poland.


Na rozpoczęcie współpracy z Krychowiakiem adidas Football zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w konkursie piłkarskich trików Battle of Control. Jak wejść do gry? W dniach od 1 do 15 marca w sklepie Zgoda FC przy ulicy Zgoda 12 w Warszawie oraz za pośrednictwem strony http://battleofcontrol.zgodafc.pl będzie można nagrać film zgłoszeniowy i zaprezentować w nim swoje popisowe zagranie lub ulubioną sztuczkę piłkarską. Po upływie dwóch tygodni specjalne jury, w skład którego wejdzie m.in. Krychowiak, wybierze 16 najlepszych filmów. Ich autorzy zmierzą się w finale, którego gościem specjalnym będzie reprezentant Polski.


- Turniej finałowy, czyli wielka bitwa na sztuczki piłkarskie w formule freestyle, odbędzie się 20 marca w Zgoda FC i zostanie rozegrany systemem pucharowym. O tym, kto awansuje dalej, zdecyduje jury, w którym zasiądzie m.in. Grzegorz Krychowiak. Kryteria awansu są proste - bardziej spektakularne umiejętności są przepustką do kolejnej rundy. Każdy pojedynek będzie trwał 120 sekund, aż do wyłonienia finałowej dwójki. Zwycięzca turnieju Battle of Control otrzyma roczny zapas sprzętu firmy adidas - mówi Przemysław Alberski, Chief Football Officer Zgoda FC.  

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...