Zamknij
Nowości - Sport

Grzegorz Krychowiak w drużynie adidas

Nowy User, 2017-03-09 07:12:47

Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i Paris Saint-Germain, dołączył do drużyny adidas Football. 27-letni pomocnik będzie występował w modelu ACE17. Już dziś rozpoczyna się pierwsza wspólna akcja marki i Krychowiaka - turniej Battle of Control.


Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Urodzony w Gryficach pomocnik pierwsze szlify zbierał w Stali Szczecin i Arce Gdynia. Następnie trafił do Francji, gdzie zabłysnął w barwach Stade Reims. W lipcu 2014 roku trafił do Sevilli, z którą dwukrotnie wygrał rozgrywki Ligi Europy UEFA. Po udanym dla Krychowiaka i reprezentacji Polski UEFA EURO 2016 przeniósł się do Paris Saint-Germain.


- Związaliśmy się z Grzegorzem długoletnią umową, która czyni go kluczowym ambasadorem adidas Football oraz modelu ACE17. Decydując się na współpracę, braliśmy pod uwagę nie tylko jego doskonałą postawę na boisku i osiągnięcia piłkarskie, ale także to, co dzieje się poza boiskiem. Grzegorz Krychowiak to piłkarz, który może być wzorem dla młodych adeptów futbolu. Długoletnia umowa z zawodnikiem tego kalibru jest początkiem nowego rozdania, jeśli chodzi o adidas Football w Polsce – mówi Krzysztof Łuczakowski, Senior Sports Marketing Manager adidas Poland.


Na rozpoczęcie współpracy z Krychowiakiem adidas Football zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w konkursie piłkarskich trików Battle of Control. Jak wejść do gry? W dniach od 1 do 15 marca w sklepie Zgoda FC przy ulicy Zgoda 12 w Warszawie oraz za pośrednictwem strony http://battleofcontrol.zgodafc.pl będzie można nagrać film zgłoszeniowy i zaprezentować w nim swoje popisowe zagranie lub ulubioną sztuczkę piłkarską. Po upływie dwóch tygodni specjalne jury, w skład którego wejdzie m.in. Krychowiak, wybierze 16 najlepszych filmów. Ich autorzy zmierzą się w finale, którego gościem specjalnym będzie reprezentant Polski.


- Turniej finałowy, czyli wielka bitwa na sztuczki piłkarskie w formule freestyle, odbędzie się 20 marca w Zgoda FC i zostanie rozegrany systemem pucharowym. O tym, kto awansuje dalej, zdecyduje jury, w którym zasiądzie m.in. Grzegorz Krychowiak. Kryteria awansu są proste - bardziej spektakularne umiejętności są przepustką do kolejnej rundy. Każdy pojedynek będzie trwał 120 sekund, aż do wyłonienia finałowej dwójki. Zwycięzca turnieju Battle of Control otrzyma roczny zapas sprzętu firmy adidas - mówi Przemysław Alberski, Chief Football Officer Zgoda FC.  

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...