Zamknij
Nowości - RTV

HealthThink dla President Electronics Poland

Witold Sokołowski, 2011-10-25 12:03:01

HealthThink dla President Electronics Poland

W portfolio HealthThink public relations pojawił się kolejny klient. Tym razem swój wizerunek powierzyła agencji marka President Electronics Poland – czołowy dystrybutor urządzeń radiokomunikacyjnych w Polsce (CB radia, anteny, radia morskie).


Oprócz dbania o wizerunek klienta, HealthThink będzie prowadzić działania z zakresu media relations, promować markę w mediach społecznościowych oraz doradzać klientowi w zakresie PR i marketingu. Za obsługę President Electronics Poland odpowiada Alicja Lewandowska. Klient sam zgłosił się do agencji.


President Electronics Poland działa na polskim rynku od 1990 roku. Do tej pory spółka nie korzystała z usług agencji public relations.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...