Zamknij
Nowości - Życie i styl

HOTELE DIAMENT S.A. z agencją Public PR

Witold Sokołowski, 2014-09-22 14:32:32

Agencja Kreatywna PUBLIC PR z początkiem września br. rozpoczęła współpracę z siecią Hoteli Diament. Spółka HOTELE DIAMENT S.A. jest właścicielem 14 obiektów hotelowych działających pod wspólną marką i usytuowanych w najważniejszych gospodarczo częściach Górnego i Dolnego Śląska.


To największa sieć hotelarska w Polsce z wyłącznie rodzimym kapitałem. Dzięki wysokim standardom, solidności i kulturze organizacyjnej zdobyła uznanie klientów oraz pozycję lidera w segmencie obiektów biznesowych na południu Polski.


Agencja Kreatywna PUBLIC PR odpowiedzialna jest za komunikację firmy z mediami. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, za jej realizację odpowiada Karolina Moskal.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...