Zamknij
Nowości - RTV

HP w kampanii "Odkrywaj Wspomnienia"

Witold Sokołowski, 2016-12-19 18:07:28

Zdjęcia to najwspanialsze pamiątki, a ich robienie jest dzisiaj niezwykle popularne. Telefon komórkowy, wyposażony w aparat fotograficzny, ma prawie każdy z nas. Dzięki temu możemy uwieczniać wybrane momenty z naszego życia, zawsze kiedy mamy na to ochotę. Bardzo wygodne rozwiązanie, jednak, zdjęcia cyfrowe pochowane w wirtualnych folderach nie wzbudzają takich emocji, jak te papierowe – namacalne dowody naszych przeżyć i wspomnień. Możemy je wziąć do ręki, podarować najbliższym lub umieścić w albumie i wieczorami przeglądać w rodzinnym gronie. To idealne zajęcie na długie zimowe wieczory, a także nadchodzące wielkimi krokami spotkania z najbliższymi podczas Świąt Bożego Narodzenia.


Firma HP postanowiła przypomnieć o magii tradycyjnych zdjęć i przy okazji pobić Rekord Guinnessa. Wraz z wprowadzeniem na rynek najmniejszego na świecie urządzenia wielofunkcyjnego HP Ink Advantage All in One z serii 3700, które doskonale nadaje się do drukowania bezpośrednio z telefonu, kopiowania i skanowania zdjęć. Zaprosiła do zabawy, której celem było ułożenie najdłuższej historii opowiedzianej zdjęciami. Wystarczyło, że za pośrednictwem strony bijemyrekord.pl przesłać swoje zdjęcie w formie elektronicznej. Oprócz satysfakcji z udziału w biciu rekordu, uczestnicy akcji mieli szansę wygrać sprzęt firmy HP. 


Kampania wspierana była przez brand Eska oraz znanego ze swojej działalności charytatywnej Filipa Chajzera, a także przez znanych twórców internetowych: Rezigiusza, Tofiki, Olę Kot i twórców kanału „5 sposobów na”. Finał zabawy odbył się 4 grudnia we Wrocławiu – w Magnolia Park, gdzie stanęła gigantyczna choinka udekorowana nadesłanymi zdjęciami.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...