Zamknij
Prosto z rynku - PR i prawo info

Integer.pl Przedsiębiorstwem Fair Play 2010!

Witold Sokołowski, 2010-12-27 13:44:29

Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa oraz niezależny operator finansowy – została laureatem XIII edycji ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem konkursu jest wyróżnienie firm działających na rynku zgodnie z prawem i zasadami etyki. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Projekt afiliuje także Krajowa Izba Gospodarcza.


Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznego rankingu nastąpiło 17 grudnia 2010 roku podczas uroczystej gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Głównym założeniem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest propagowanie etyki w działalności gospodarczej – we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami i pracownikami oraz społecznością lokalną, władzą samorządową i państwową.


Przyznawane certyfikaty rzetelności mają również na celu promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki na rynkach krajowych i zagranicznych. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest realizowany od 1997 roku. Do dwunastu dotychczas przeprowadzonych edycji przystąpiło 2061 firm, którym przyznanych zostało łącznie 6135 certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play”.


„Naszą aktywnością udowadniamy, że można osiągać znakomite wyniki przy zachowaniu najwyższej jakości usług i dobrych relacji zarówno z otoczeniem społecznym, jak i biznesowym. Miejsce w gronie „Przedsiębiorstw Fair Play” wzmacnia wizerunek całej Grupy dowodząc, że jesteśmy rzetelnym, godnym zaufania partnerem zarówno dla kontrahentów, jak i klientów” – powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...