Zamknij

Nowości - Internet

Rocket Science rozpoczęła obsługę 4cv mobile

Wraz z początkiem lutego agencja Rocket Science rozpoczęła obsługę komunikacyjną nowego klienta z branży technologicznej – 4cv mobile sp. z o.o. 

czytaj dalej

Multi Communications dla HUAWEI Polska

Multi Communications rozpoczęło współpracę z HUAWEI Polska. Działania dla globalnego lidera rozwiązań technologii informacyjno-komunikacyjnych obejmą kompleksowe aktywności PR dla trzech grup biznesowych: Carrier, Enterprise i Consumer. Agencja będzie odpowiedzialna również za wizerunek korporacyjny firmy.  

czytaj dalej

Śnieżka przedłuża współpracę z Wizerunkowo.com

Firma Śnieżka, producent farb i lakierów, zdecydowała o przedłużeniu współpracy z Wizerunkowo.com. Agencja będzie kontynuować realizację działań z udziałem blogerów i vlogerów dla marek z jej portfolio.  

czytaj dalej

Grupa FLPR rozpoczyna współpracę z firmą Xopero

Grupa FLPR rozpoczęła z współpracę z Xopero Software - wiodącym na rynku producentem rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych.

czytaj dalej

Opcom dla Otodom

W połowie stycznia rozpoczęła się kampania reklamowa Otodom, zrealizowana przez agencję OPCOM. Kampania przebiega pod hasłem „Szukaj tam, gdzie lubisz”. Sama kreacja dotyczy reklamy aplikacji, która aktualizując lokalizacje automatycznie wyszukuje ogłoszenia nieruchomości w pobliżu.

czytaj dalej

EVER ponownie z agnecją White - Magick

Firma EVER, krajowy producent specjalizujący się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego ponownie podjął współpracę z White-Magick. Agencja będzie zajmowała się nie tylko PR-em, ale również działaniami marketingowymi. 

czytaj dalej

More Bananas ociepla Facebooka razem z BOLIX

Firma BOLIX wybrała agencję More Bananas do długofalowych działań marketingowych w Internecie. 

czytaj dalej

38PR & Content Communication dla aplikacji Spinker

38pr & content communication rozpoczęła współpracę z wrocławską firmą Zone it, która stworzyła aplikację mobilną usprawniającą proces tworzenia i podpisywania umów na odległość. Do zadań agencji należy doradztwo strategiczne, a także działania z zakresu media relations dla aplikacji spinker. agencja została wybrana na podstawie rekomendacji.

czytaj dalej

Start kampanii Huawei #BePresent

Urządzenia mobilne stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia – również podczas Świąt. Huawei chce zwrócić uwagę na fakt, że czas świąteczny powinien być tym szczególnym okresem w roku, kiedy na bok odkładamy nasze smartfony i koncentrujemy się na bliskich.

czytaj dalej

Kinowa kampania Panoramy Firm

W kinie i w Internecie trwa kampania reklamowa internetowej wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl. Akcja inspirowana jest popularnymi hitami filmowymi i będzie trwała do końca 2016 roku.

czytaj dalej

Strona 2 z 297 « 1 ... 2 3 ... 297 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...