Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Internetica szkoli małe firmy z reklamy w wyszukiwarkach

Paweł Gębusiak, 2012-09-14 06:32:03

Internetica – firma specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych i reklamie w wyszukiwarkach, rozszerza swoją działalność o szkolenia.


„Małe i średnie firmy coraz chętniej przeznaczają budżety na reklamę w wyszukiwarkach przede wszystkim z uwagi na model rozliczenia, w którym płaci się jedynie za efekt w postaci kliknięcia. Nasze szkolenia mają pomóc właścicielom firm i menedżerom świadomie kontrolować zlecane zewnętrznym firmom działania SEO/PPC” – mówi Łukasz Iwanek, właściciel firmy Internetica.


Szkolenia mają ułatwić osobom decyzyjnym w przedsiębiorstwach wybór firmy, której warto zlecić pozycjonowanie strony lub reklamę w Google’u, a także podpowiedzą jak sprawdzić czy nasze kampanie prowadzone są zgodnie ze sztuką oraz czy firma, której zaufaliśmy, nie stosuje zabronionych przez Google metod pozycjonowania.


Pierwsze szkolenie z cyklu zatytułowane "Zwiększ sprzedaż dzięki reklamie w wyszukiwarkach" odbędzie się 27 września w Warszawie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy Internetica.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...