Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Internetowa baza festiwalowa

11Wrzesień2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Dancetrippin.TV, Muno.plInternetowa baza festiwalowa

Idąc śladem największych na świecie imprezowych kanałów telewizyjnych w Internecie min. Dancetrippin.TV, polski serwis z muzyką klubową Muno.pl rozwija w sieci video-relacje z najlepszych eventów w Polsce.

Od początku istnienia, jeszcze jako Muzikanova.pl, teraz pod nazwą Muno.pl, portal uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju. W serwisie można już znaleźć tysiące zdjęć imprezowych z większości klubów w Polsce, a teraz portal popularyzuje video-relacje z festiwali, wywiady z gwiazdami muzyki klubowej oraz sety DJ’skie.

Muno.pl bierze przykład z najlepszych. Dancetrippin.TV to najbardziej rozpoznawany, imprezowy kanał telewizyjny w Internecie. Dociera do prawie 1,5 mln ludzi na całym świecie i ma ponad 50 tys. fanów na Facebook’u. Zawiera setki godzin nagranych występów DJ’skich z najlepszych imprez, głównie z Ibizy i klubów, takich jak Space czy Amnesia. Muno.pl nawiązało współpracę z Dancetrippin.TV i dzięki temu, w ramach audycji BE 4 w Czwórce – Radiu z Wizją, przez całe lato, można było oglądać najnowsze odcinki klubowej telewizji.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.