Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Jawar przedłuża umowę z agencją Consulting'n more

Nowy User, 2017-02-28 16:47:10

Producent ceramiki kominowej Jawar przedłużył umowę z agencją Consulting’n more. Umowa między firmami obejmuje działania z zakresu marketingu oraz public relations.


Jawar to jeden z wiodących producentów ceramiki kominowej wytwarzanej w nowoczesnej technologii izostatycznego prasowania. Firma jako jedyna na świecie produkuje jednolite trójniki ceramiczne w zakresie średnic do 200mm, a także trójniki izostatyczne w kącie 45°.


W ramach działań public relations agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie media relations, pozycjonowanie eksperckie oraz komunikację w kanałach społecznościowych. Consulting’n more wspiera również Jawar w prowadzeniu kampanii reklamowej.


Strony nie ujawniają, na jak długo została przedłużona umowa. Za projekt z ramienia agencji odpowiedzialna jest Paulina Sujka, Senior Account Executive.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...