Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

J&B z marką odzieżową - MISBHV

Witold Sokołowski, 2011-05-26 14:01:40

Znana krakowska firma streetwear'owa MISBHV przygotowała serię limitowanych t-shirtów pod nazwą „Whisky Bar”. Projekt jest elementem długofalowej współpracy dwóch marek w ramach strategii wspierania przez J&B oddolnych inicjatyw z pogranicza kultury miejskiej, życia nocnego i muzyki.


J&B pojawia się często tam, gdzie mają miejsce fajne, alternatywne akcje - mówi Natalia Maczek z MISBHV - Klubowy klimat marki świetnie pasuje do tego, co robimy jako MISBHV.


T-shirty nie są przeznaczone do sprzedaży - wykorzystane zostaną w ramach wspólnych inicjatyw MISBHV i J&B - między innymi podczas wakacji na zaplanowanym w Krakowie pikniku i imprezie.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...