Zamknij
Nowości - Zdrowie

Jeannette Kalyta o intymności kobiet

Witold Sokołowski, 2006-04-29 00:00:00

Jeannette Kalyta, najbardziej znana położna w Polsce, zaangażowała się w działania edukacyjne na temat higieny intymnej kobiet. Akcję prowadzi GlaxoSmithKline, producent Emulsji i Płynu Ginekologicznego Lactacyd, produktów, których formuła oparta została na naturalnym kwasie mlekowym.

Celem działań edukacyjnych jest zwiększenie świadomości kobiet na temat higieny intymnej, ze zwróceniem szczególnej uwagi na znaczenie kwasu mlekowego, stanowiącego naturalną barierę ochronną okolic intymnych.


W ramach podjętej współpracy Jeannette Kalyta udzieli rekomendacji produktom z serii Lactacyd, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. Ponadto, w prasie skierowanej do kobiet, przyszłych i młodych mam, Jeannette Kalyta przybliżać będzie zasady codziennej higieny intymnej, w szczególności w okresie ciąży oraz w trakcie terapii antybiotykowej.

GlaxoSmithKline jest wiodącym producentem leków i produktów ochrony zdrowia. Firma od lat angażuje się w liczne akcje edukacyjne, profilaktyczne i prospołeczne.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...