Zamknij
Nowości - Życie i styl

Jelly Watch nawiązał współpracę z agencją Wizard

Witold Sokołowski, 2011-11-21 23:33:02

Producent oryginalnych zegarków Jelly Watch nawiązał współpracę z agencją reklamową Wizard.


Jelly Watch to wyjątkowa marka – łączy wysoką jakość z przystępną ceną. Jest energetyczna, kolorowa i zabawna. Imponuje nowoczesnym designem i spełnia marzenia o różnorodności. Feerią barw będą również nasycone nowa odsłona strony www i sklepu internetowego oraz nowo powstały fun page. Jest to ukłon w stronę fanów żelowych zegarków – ludzi młodych ciałem i duchem, odważnych i oryginalnych, takich, którzy nie boją się eksperymentować ze stylem i modą. Świat fashion na zachodzie Europy już oszalał na punkcie tych zegarków, teraz czas na Polskę!


Celem nowej odsłony jest nie tylko mocny efekt sprzedażowy. Chodzi również o umożliwienie fanom zegarków kreowania marki zgodnie z ich upodobaniami i oczekiwaniami oraz stworzenia jedynej, niepowtarzalnej społeczności zgromadzonej wokół Jelly Watch.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...