Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

JUSTA PR wypromuje wspomnienia o Marku Grechucie

Witold Sokołowski, 2011-11-15 12:03:03

JUSTA PR wypromuje wspomnienia o Marku Grechucie

Agencja JUSTA PR rozpoczęła współpracę z Danutą Grechutą oraz Panem Jakubem Baranem, autorami książki pt. „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty” w zakresie obsługi public relations.


Książka stanowi zbiór wspomnień żony artysty, Danuty Grechuty spisanych na podstawie wywiadu-rzeki przeprowadzonego przez Jakuba Barana. Książka powstała, ponieważ Danuta Grechuta spotykała się z licznymi pytaniami wielbicieli artysty, a wręcz sugestiami, z których wynikało, że podobne wydawnictwo spotka się z dużym zainteresowaniem czytelników. W publikacji znajduje się wiele anegdot i ciekawostek z życia twórcy, a także duża liczba nigdy niepublikowanych zdjęć oraz dokumentów.


Ogólnopolska premiera wydawnicza zaplanowana jest na 7 grudnia 2011 roku. Umowa obejmuje przeprowadzenie kampanii informacyjnej oraz prowadzenie relacji z mediami.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...