Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

JUSTA PR wypromuje wspomnienia o Marku Grechucie

Witold Sokołowski, 2011-11-15 12:03:03

JUSTA PR wypromuje wspomnienia o Marku Grechucie

Agencja JUSTA PR rozpoczęła współpracę z Danutą Grechutą oraz Panem Jakubem Baranem, autorami książki pt. „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty” w zakresie obsługi public relations.


Książka stanowi zbiór wspomnień żony artysty, Danuty Grechuty spisanych na podstawie wywiadu-rzeki przeprowadzonego przez Jakuba Barana. Książka powstała, ponieważ Danuta Grechuta spotykała się z licznymi pytaniami wielbicieli artysty, a wręcz sugestiami, z których wynikało, że podobne wydawnictwo spotka się z dużym zainteresowaniem czytelników. W publikacji znajduje się wiele anegdot i ciekawostek z życia twórcy, a także duża liczba nigdy niepublikowanych zdjęć oraz dokumentów.


Ogólnopolska premiera wydawnicza zaplanowana jest na 7 grudnia 2011 roku. Umowa obejmuje przeprowadzenie kampanii informacyjnej oraz prowadzenie relacji z mediami.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...