Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

KAMIS zaprasza na nowy program kulinarny "BRODZIK od Kuchni"

Witold Sokołowski, 2010-03-29 23:22:23

KAMIS zaprasza na nowy program kulinarny "BRODZIK od Kuchni"

Już od 28 marca na antenie TVP1 smakosze dobrej kuchni mogą oglądać nowy kulinarny program Joanny Brodzik, który powstał przy współpracy z marką KAMIS. Wielbiciele polskich tradycji kulinarnych w każdą niedzielę, o godz. 13.10 będą mogli odkrywać nowe sekrety pysznej kuchni. Parterem programu jest marka przypraw KAMIS.


Aby odkryć największe sekrety kulinarne, w każdym odcinku Joanna Brodzik zabierze widzów w krótką kulinarną podróż, przygotuje specjalne przepisy, podzieli się z widzami swoimi domowymi sekretami. Opowie zabawne anegdoty związane z gotowaniem. W świątecznym odcinku, 3 kwietnia, o godz. 12.10, Joanna Brodzik pokaże, jak zrobić wspaniałą babę wielkanocną w domu – czyli Babę puchową zaparzaną. W kąciku sekretów: jak zrobić fantastyczną marynatę do schabu po szlachecku, jak skonstruować idealną święconkę – i co symbolizują jej składowe. Na oczach widzów powstaną jajka faszerowane.


Przepisy pojawią się na stronie www.brodzikodkuchni.tvp.pl po zakończeniu każdego odcinka.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...