Zamknij
Nowości - AGD

Kampania reklamowa producenta ekspresów LAVAZZA

Witold Sokołowski, 2011-10-25 21:31:36

Ruszyła kampania reklamowa producenta ekspresów LAVAZZA A MODO MIO. Kampania wizerunkowa obejmuje reklamy w prasie, outdoor i spoty emitowane w telewizji.


Rozpoczęta kampania LAVAZZA A MODO MIO to element ogólnoświatowych działań marki Lavazza. W Polsce zaplanowano emisje reklam w głównych stacjach telewizyjnych, na nośnikach outdoorowych w większych miastach Polski oraz w prestiżowych magazynach.


Spoty reklamowe o długości 30 sek. emitowane są na antenach : TVP1, TVP2 , TVN, TVP Info oraz TVN7, TVN24 i Discovery. Layouty wykorzystujące zdjęcia z najnowszej edycji kalendarza Lavazzy można zobaczyć na bilbordach w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi. Reklamy prasowe publikowane będą w tygodnikach opinii: Newsweek, Wprost i Polityka, magazynach kobiecych: Twój Styl, Pani, Zwierciadło, Viva de Lux, VIVA!, Wysokie Obcasy Extra i Gala. Kampania objęła także tytuły męskie – Playboy Kreator, MaleMen, Logo oraz tytuły National Gegraphic, Traveler, Focus i Forbes.


Za planowanie mediów odpowiada STAR MEDIA Kreację przygotował włoski dział marketingu LAVAZZA. Kampania potrwa do końca grudnia br.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...