Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu"

Witold Sokołowski, 2013-07-16 12:15:11

Ruszyła nowa kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu”, która promuje najnowszą ofertę firmy. Nad przygotowaniem i produkcją reklamy czuwała Fabryka Idei.


Film reklamowy nagrywany był 24 czerwca w Białogórze nad polskim morzem. Scenariusz i koncepcję spotu stworzył Marcin Salawa z agencji Advert, natomiast operatorem zdjęć został Wojciech Zieliński. W nowej kampanii obecni i potencjalni klienci Tauronu są informowani o niskich cenach prądu w okresie wakacyjnym. Reklama utrzymana jest w żartobliwym i lekkim tonie, a główny przekaz odbywa niemal „bez słów”.Reklama od 12 lipca jest emitowana w telewizjach TVP, TVN, Polsat, stacjach regionalnych oraz przed seansami filmowymi w kinach w całej Polsce.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...