Zamknij

Nowości - Kariera

Agnieszka Kielichowska Dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w KIR

Z początkiem lutego 2017 r. Agnieszka Kielichowska została dyrektorem Departamentu Kontaktu z Klientami w Krajowej Izbie Rozliczeniowej. Powierzono jej zadanie optymalizacji i standaryzacji procesów w obszarze obsługi klienta, również w zakresie procedur reklamacyjnych oraz systemów wspomagających. 

czytaj dalej

Codemedia zwiększa siły menadżerskie

Codemedia ma dwóch nowych managerów. Na stanowiska Media Manager awansowały Urszula Dyduła i Marta Kulik.  

czytaj dalej

Marta Kaleta w Komunikacji Plus

Do zespołu Komunikacji Plus dołączyła Marta Kaleta, która objęła stanowisko starszego specjalisty ds. PR. W agencji będzie prowadziła projekty z obszarów komunikacji wizerunkowej, kryzysowej oraz social media.

czytaj dalej

Communication Unlimited z nowym Head of Strategy

Szeregi Communication Unlimited jako Head of Strategy zasilił Mirek Skotarczyk, jeden z najbardziej doświadczonych strategów na rynku, który łączy doświadczenie firmy strategicznej i brand designu. Do jego obowiązków będzie należał nadzór i opracowywanie strategii marek oraz wsparcie strategiczne w kampaniach zintegrowanego marketingu w ramach obsługi klientów agencji.  

czytaj dalej

Jerzy Warchałowski dołącza do Rocket Media z Grupy Wirtualna Polska

Pod koniec 2016 roku Jerzy Warchałowski dołączył do Rocket Media, wrocławskiej agencji marketingu internetowego jako partner zarządzający, przechodząc do niej ze stanowiska dyrektora ds. klientów kluczowych w Grupie Wirtualna Polska. Jego zadaniem jest rozwój usług agencji SEM na pełną ofertę działań marketingu efektywnościowego (Performance Marketing).

czytaj dalej

Nowy Dyrektor Marketingu w Grupie Paradyż

Z dniem 19 stycznia br. stanowisko Dyrektora Marketingu w Grupie Paradyż objęła Karolina Wesołowska, która odpowiedzialna będzie za opracowanie i realizację strategii marketingowej firmy. 

czytaj dalej

WALK Social Media powiększa zespół

Do zespołu WALK Social Media dołączyły Agata Dondajewska, która objęła stanowisko Social Media Manager oraz Julia Szczurek jako Junior Project Manager.

czytaj dalej

Zmiany w BrainJuice Group

Paweł Lach rozpoczął pracę w BrainJuice Group w październiku ubiegłego roku. W agencji powierzono mu stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Lach odpowiada obecnie za kreację, szeroko pojęty digital, produkcje video oraz realizacje programistyczne.  

czytaj dalej

Wielki powrót w agencji Opcom!

Po 5 miesiącach do Agencji Reklamowej Opcom powrócił Grzegorz Wawrzak. 

czytaj dalej

Communication Unlimited rozbudowuje zespół kreatywny

Do zespołu Communication Unlimited dołączyła Maja Bujalska na stanowisko Social Media Specialist. Do jej obowiązków będzie należała m.in. opieka nad fanpage’ami znanych marek obsługiwanych przez agencję oraz współtworzenie rozwiązań komunikacyjnych. Jest to zgodne z filozofią Agencji, która traktuje komunikację w sposób zintegrowany, a specjaliści od mediów społecznościowych są częścią zespołu kreatywnego. 

czytaj dalej

Strona 2 z 415 « 1 ... 2 3 ... 415 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...