Zamknij

Nowości - Kariera

JO MALONE LONDON - nowa marka na rynku polskim

W styczniu Monika Starosz, Dyrektor Finansowa Estee Lauder Poland, objęła dodatkowe stanowisko Brand Managera marki Jo Malone London. Do jej obowiązków należą m.in. wprowadzenie oraz rozwój brandu w Polsce , a w przyszłości tez w regionie za który odpowiada spółka Estee Lauder Poland.Jo Malone London to marka tworząca oryginalne perfumy dla kobiet i mężczyzn, luksusowe kosmetyki do ciała oraz zapachy do domów. Produkty Jo Malone London zagoszczą na naszym rynku już w marcu 2017 roku. 

czytaj dalej

Z TVP do Codemedia. Dom mediowy wzmacnia kompetencje new biznesowe

Tomasz Trojnar z początkiem marca dołączy do zespołu domu mediowego Codemedia. Obejmie stanowisko Communication Director, na którym będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych koncepcji rozwoju Spółki i pozyskiwanie klientów. Do tej pory związany był m.in. z Telewizją Polską i TVN-em. 

czytaj dalej

Agencja Think Kong powiększa grono konsultantów SEO

W styczniu do zespołu Think Kong dołączył Maciej Jacewicz, obejmując stanowisko SEO Specialist. Wzmocnił zespół SEO & Content Marketingu Grupy On Board Think Kong kierowany przez Andrzeja Zasowskiego. 

czytaj dalej

z Deloitte do e-point - Justyna Skorupska nowym Head of Business Consulting

Justyna Skorupska, jeden z najbardziej wyrazistych ekspertów e-commerce oraz cyfrowej transformacji biznesu w Polsce dołącza do e-point jako Head of Business Consulting..

czytaj dalej

Stowarzyszenie Branży Eventowej silniej obecne w regionach

Stowarzyszenie Branży Eventowej od lutego wzmacnia swoje aktywności lokalne dzięki dwóm nowym Dyrektorom Regionalnym. Przemysław Pichalski odpowiada za obszar Warmii i Mazur, a Tomasz Śleziak za Śląsk. Reprezentanci SBE w regionach będą służyć wsparciem w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia, a także pomagać w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w ww. częściach Polski.

czytaj dalej

Michał Włodarczyk dyrektorem sprzedaży w Gemiusie

Michał Włodarczyk, dotychczasowy szef zespołów Gemiusa zajmujących się obsługą wydawców i sieci reklamowych, reklamodawców oraz branży e-commerce, awansował i od początku lutego pełni funkcję dyrektora sprzedaży na rynku polskim. 

czytaj dalej

Vienna House z E-Commerce Managerem

Vienna House w Polsce rozwija swoje struktury. W lutym do zespołu dołączyła Agata Kozanecka, zajmując nowo utworzone stanowisko E-Commerce Managera. Zmiana ma na celu rozwijać obecność austriackiej grupy hoteli w Internecie.  

czytaj dalej

Sii w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce

Sii, jedna z największych firm informatycznych w kraju, która zatrudnia 2 700 osób, znalazła się w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce. Magazyn Computerworld przyznał Sii tytuł Wyróżnionego Miejsca Pracy w IT. Pracodawca został nagrodzony w plebiscycie już 5 rok z rzędu. Sii nieprzerwanie od wielu lat bierze udział w konkursie i za każdym razem zajmuje miejsce na podium. W gronie laureatów tegorocznej edycji znaleźli się również: Britenet i ING. 

czytaj dalej

Z Metro Properties do NEINVER Polska

Adrian Wincenty Zawadzki, przez ostatnie 10 lat związany z Metro Properties, objął stanowisko Marketing Managera w NEINVER Polska.  

czytaj dalej

Milewska, Romanowicz, Nadarkiewicz – kolejni specjaliści w zespole Kamikaze

Do Kamikaze dołączyło troje specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wzmocnią agencję w kluczowych obszarach. 

czytaj dalej

Strona 3 z 415 « 1 2 ... 3 ... 415 »
Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...