Zamknij

Nowości - Kariera

JO MALONE LONDON - nowa marka na rynku polskim

W styczniu Monika Starosz, Dyrektor Finansowa Estee Lauder Poland, objęła dodatkowe stanowisko Brand Managera marki Jo Malone London. Do jej obowiązków należą m.in. wprowadzenie oraz rozwój brandu w Polsce , a w przyszłości tez w regionie za który odpowiada spółka Estee Lauder Poland.Jo Malone London to marka tworząca oryginalne perfumy dla kobiet i mężczyzn, luksusowe kosmetyki do ciała oraz zapachy do domów. Produkty Jo Malone London zagoszczą na naszym rynku już w marcu 2017 roku. 

czytaj dalej

Z TVP do Codemedia. Dom mediowy wzmacnia kompetencje new biznesowe

Tomasz Trojnar z początkiem marca dołączy do zespołu domu mediowego Codemedia. Obejmie stanowisko Communication Director, na którym będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych koncepcji rozwoju Spółki i pozyskiwanie klientów. Do tej pory związany był m.in. z Telewizją Polską i TVN-em. 

czytaj dalej

Agencja Think Kong powiększa grono konsultantów SEO

W styczniu do zespołu Think Kong dołączył Maciej Jacewicz, obejmując stanowisko SEO Specialist. Wzmocnił zespół SEO & Content Marketingu Grupy On Board Think Kong kierowany przez Andrzeja Zasowskiego. 

czytaj dalej

z Deloitte do e-point - Justyna Skorupska nowym Head of Business Consulting

Justyna Skorupska, jeden z najbardziej wyrazistych ekspertów e-commerce oraz cyfrowej transformacji biznesu w Polsce dołącza do e-point jako Head of Business Consulting..

czytaj dalej

Stowarzyszenie Branży Eventowej silniej obecne w regionach

Stowarzyszenie Branży Eventowej od lutego wzmacnia swoje aktywności lokalne dzięki dwóm nowym Dyrektorom Regionalnym. Przemysław Pichalski odpowiada za obszar Warmii i Mazur, a Tomasz Śleziak za Śląsk. Reprezentanci SBE w regionach będą służyć wsparciem w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia, a także pomagać w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w ww. częściach Polski.

czytaj dalej

Michał Włodarczyk dyrektorem sprzedaży w Gemiusie

Michał Włodarczyk, dotychczasowy szef zespołów Gemiusa zajmujących się obsługą wydawców i sieci reklamowych, reklamodawców oraz branży e-commerce, awansował i od początku lutego pełni funkcję dyrektora sprzedaży na rynku polskim. 

czytaj dalej

Vienna House z E-Commerce Managerem

Vienna House w Polsce rozwija swoje struktury. W lutym do zespołu dołączyła Agata Kozanecka, zajmując nowo utworzone stanowisko E-Commerce Managera. Zmiana ma na celu rozwijać obecność austriackiej grupy hoteli w Internecie.  

czytaj dalej

Sii w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce

Sii, jedna z największych firm informatycznych w kraju, która zatrudnia 2 700 osób, znalazła się w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce. Magazyn Computerworld przyznał Sii tytuł Wyróżnionego Miejsca Pracy w IT. Pracodawca został nagrodzony w plebiscycie już 5 rok z rzędu. Sii nieprzerwanie od wielu lat bierze udział w konkursie i za każdym razem zajmuje miejsce na podium. W gronie laureatów tegorocznej edycji znaleźli się również: Britenet i ING. 

czytaj dalej

Z Metro Properties do NEINVER Polska

Adrian Wincenty Zawadzki, przez ostatnie 10 lat związany z Metro Properties, objął stanowisko Marketing Managera w NEINVER Polska.  

czytaj dalej

Milewska, Romanowicz, Nadarkiewicz – kolejni specjaliści w zespole Kamikaze

Do Kamikaze dołączyło troje specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wzmocnią agencję w kluczowych obszarach. 

czytaj dalej

Strona 3 z 415 « 1 2 ... 3 ... 415 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...