Zamknij

Nowości - Kariera

Robert Olszewski: z OAN do Data Exchanger

Data Exchanger, ekspert w dziedzinie danych i twórca platformy DMP, wzmacnia swoje struktury i stawia na sprzedaż. Wraz z początkiem roku do zespołu dołączył Robert Olszewski, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży. 

czytaj dalej

Robert Tarnowski w Komunikacji Plus!

Do zespołu Komunikacji Plus dołączył Robert Tarnowski, który obejmie stanowisko Specjalisty ds. PR. W agencji będzie prowadził projekty z obszarów komunikacji korporacyjnej.  

czytaj dalej

Zmiany w biurze reklamy Grupy OLX

Zespół biura reklamy Grupy OLX ma nowego Ad Sales Managera. Sprzedażą powierzchni reklamowej w należących do Naspersa serwisach OLX, OTOMOTO i Otodom zajmuje się obecnie jedenaście osób, a już wkrótce pojawią się tam trzej nowi opiekunowie klienta. Flagowe produkty oferowane przez serwisy ogłoszeniowe to programmatic, mobile i natywne formaty reklamowe. 

czytaj dalej

Nowy Account Manager w agencji Opcom!

Agencja reklamowa Opcom powiększa swój zespół, właśnie dołączyła do niego Katarzyna Brożyna. 

czytaj dalej

Marta Maksymowicz w agencji San Markos

Marta Maksymowicz została Senior Account Managerem w San Markos. 

czytaj dalej

Maciej Wokitajtis Head of Interaction and Engagement Design w BBDO Warszawa

W styczniu br. do zespołu BBDO Warszawa dołączył Maciej Wokitajtis, który został zatrudniony na stanowisku Head of Interaction and Engagement Design. Będzie odpowiadał za kreację koncepcji niestandardowych i kontent wykorzystujący nowe technologie. 

czytaj dalej

Dorota Ciszek w jury konkursu Young Creatives

Dorota Ciszek z Grupy On Board Think Kong została jurorem tegorocznej edycji konkursu Young Creatives w kategorii Public Relations. 

czytaj dalej

Barbara Jednacz dyrektorem segmentu Zdrowie i Parenting w Biurze Reklamy ZPR Media SA

Z początkiem lutego do Grupy ZPR Media dołączyła Barbara Jednacz, obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży w segmencie Zdrowie i Parenting. 

czytaj dalej

Nina Osucha w Grayling Poland

Agencja Grayling Poland wzmocniła swoje kompetencje w zakresie healthcare i Public Affairs. W grudniu do zespołu firmy dołączyła Nina Osucha, która objęła stanowisko Account Managera. Do jej obowiązków będzie należało tworzenie i realizacja strategii komunikacyjnych oraz projektów z zakresu ochrony zdrowia i zdrowego stylu życia.

czytaj dalej

Paweł Sołtys odpowiedzialny za projekty audiowizualne w Bonnier Business Polska

BONNIER BUSINESS POLSKA, właściciel m.in. PULSU BIZNESU i BANKIER.PL wzmacnia redakcje i stawia na rozwój treści wideo. Od lutego skład redakcji zasili Paweł Sołtys, który będzie odpowiedzialny za rozwój projektów audiowizualnych spółki.

czytaj dalej

Strona 4 z 415 « 1 2 3 ... 4 ... 415 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...