Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Kid & Young przygotowało supergrę – Akuku Składaki!

Paweł Gębusiak, 2013-03-10 21:42:20

Na zlecenie firmy Jutrzenka, agencja reklamowa Kid&Young stworzyła dla marki Akuku grę „Składaki”. Gra jest dostępna na przygotowanej przez agencję stronie www.akuku.net oraz na portalu nasza-klasa.pl.


Dedykowana jest dzieciom w wieku 6-12 lat, ale grać mogą całe rodziny! Idea gry w zabawny sposób wyjaśnia unikalną cechę nowego produkt Akuku! Składaki. Z połączenia dwóch różnych żelków powstaje trzeci, zupełnie inny smak. Na podobnej zasadzie działa gra. Dwa różne przedmioty po złączeniu tworzą nowy, śmieszny twór.


Co wyniknie z połączenia świni i wiatraka? Musicie sprawdzić sami! Najlepsi gracze raz w tygodniu wygrają PS Vita. Zabawa potrwa 6 tygodni, a co 2 tygodnie można będzie sprawdzić się w kolejnym z trzech poziomów gry.


Promocję gry wspiera kampania bannerowa oraz degustacje produktu w sieciach handlowych.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...