Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Kolarstwo zyskuje fanów na Facebooku

11Październik2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Michał Kwiatkowski, Facebook

Michał Kwiatkowski w ciągu 10 dni po zdobyciu tytułu Mistrza Świata pozyskał 16 909 nowych fanów swojego FanPage’a w serwisie społecznościowym Facebook. Liczba ta odpowiada wzrostowi o 18,5 procent. Wzrost ten jest jednocześnie największym w historii konta Kwiatkowskiego. Kolarz reprezentacji Polski i drużyny Omega Pharma-Quick Step posiada obecnie 108 147 „Lubię to”, co klasyfikuje go w czołówce polskich sportowców dyscyplin indywidualnych, którzy prowadzą swoje Fanpage’e.

Złoty medal na zawodach w hiszpańskiej Ponferradzie oprócz wielu publikacji w mediach przemysłowych był także komentowany przez kibiców w social mediach. Tylko dzień po mistrzostwie wartość wskaźnika „osób, które o tym mówią” w kontekście konta Michała Kwiatkowskiego wyniosła 60 070 osób, czyli ponad 10-krotnie więcej niż w dniu poprzednim.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.