Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Kolarstwo zyskuje fanów na Facebooku

11Październik2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Michał Kwiatkowski, Facebook

Michał Kwiatkowski w ciągu 10 dni po zdobyciu tytułu Mistrza Świata pozyskał 16 909 nowych fanów swojego FanPage’a w serwisie społecznościowym Facebook. Liczba ta odpowiada wzrostowi o 18,5 procent. Wzrost ten jest jednocześnie największym w historii konta Kwiatkowskiego. Kolarz reprezentacji Polski i drużyny Omega Pharma-Quick Step posiada obecnie 108 147 „Lubię to”, co klasyfikuje go w czołówce polskich sportowców dyscyplin indywidualnych, którzy prowadzą swoje Fanpage’e.

Złoty medal na zawodach w hiszpańskiej Ponferradzie oprócz wielu publikacji w mediach przemysłowych był także komentowany przez kibiców w social mediach. Tylko dzień po mistrzostwie wartość wskaźnika „osób, które o tym mówią” w kontekście konta Michała Kwiatkowskiego wyniosła 60 070 osób, czyli ponad 10-krotnie więcej niż w dniu poprzednim.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.