Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Kolarstwo zyskuje fanów na Facebooku

11Październik2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Michał Kwiatkowski, Facebook

Michał Kwiatkowski w ciągu 10 dni po zdobyciu tytułu Mistrza Świata pozyskał 16 909 nowych fanów swojego FanPage’a w serwisie społecznościowym Facebook. Liczba ta odpowiada wzrostowi o 18,5 procent. Wzrost ten jest jednocześnie największym w historii konta Kwiatkowskiego. Kolarz reprezentacji Polski i drużyny Omega Pharma-Quick Step posiada obecnie 108 147 „Lubię to”, co klasyfikuje go w czołówce polskich sportowców dyscyplin indywidualnych, którzy prowadzą swoje Fanpage’e.

Złoty medal na zawodach w hiszpańskiej Ponferradzie oprócz wielu publikacji w mediach przemysłowych był także komentowany przez kibiców w social mediach. Tylko dzień po mistrzostwie wartość wskaźnika „osób, które o tym mówią” w kontekście konta Michała Kwiatkowskiego wyniosła 60 070 osób, czyli ponad 10-krotnie więcej niż w dniu poprzednim.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

,,W wizerunkowym świecie wygrywają ci, którzy nie koniecznie wygrywać powinni.Oprócz tego, że żyjemy w świecie wizerunkowym, żyjemy również w epoce technokratyczno-medialnej. " - Piotr Tymochowicz