Zamknij
Nowości - Zdrowie

Kolejny sposób na zgagę w Internecie

Witold Sokołowski, 2007-04-11 22:14:00

Agencja interaktywna energe21 we współpracy z agencją public relations Headlines stworzyła nowy portal www.alezgaga.pl poświęcony w całości problematyce zgagi. Serwis internetowy ma na celu wzmocnienie w Internecie wizerunku preparatu na zgagę - Rennie.

Nowopowstały portal ma charakter informacyjny. Znajdują się na nim wyczerpujące wiadomości na temat refluksu - co prowadzi do jego powstania i w jaki sposób się go pozbyć. Poza informacjami wyjaśniającymi, co jest przyczyną powstania zgagi, w serwisie znajdują się porady i opinie eksperta.


Na portalu umieszczone zostały przykładowe diety dla osób, które cierpią na tę dolegliwość. Wyjaśnione jest dlaczego kobiety w ciąży tak często uskarżają się na zgagę oraz jakich produktów powinny unikać w swoim jadłospisie, jeśli zauważyły u siebie charakterystyczne pieczenie w żołądku lub przełyku.

Poza licznymi informacjami na temat zgagi, powstało dla internautów forum i interaktywny test.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...