Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

KoloriWnetrze.pl dla malujących dom

28Kwiecień2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Dekoral, Wizualizer

Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory.

Delikatny beż, chłodny błękit, a może intensywna czerwień? Wybór odpowiedniego koloru ścian potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak dzięki stworzonemu przez markę Dekoral serwisowi KoloriWnetrze.pl aranżacja barw do naszego mieszkania stanie się fascynującą wyprawą do świat inspiracji oraz designu. A wszystko to dzięki unikatowej koncepcji portalu, który gromadzi w jednym miejscu najważniejsze informacje o kolorach oraz farbach, wskazówki i porady, a także umożliwia skorzystanie z unikatowego narzędzia do tworzenia wizualizacji wnętrz czyli Wizualizera 2.0.

Specjalnie z myślą o osobach, które poszukują pomysłu na zaprojektowanie mieszkania, stworzono sekcje Kolory i Inspiracje. W pierwszej znajdziemy solidną dawkę wiedzy na temat barw oraz będziemy mogli zapoznać się z paletami kolorów Dekoral i Dekorla Fashion. W drugiej zaś czeka na nas ogromna porcja inspirujących aranżacji wnętrzarskich oraz niemniej praktycznych porad, związanych z barwami i malowaniem.

Osobne miejsce w serwisie zajmuje Wizualizer 2.0, unikatowy w Polsce program umożliwiający sprawdzanie wybranych kolorów na gotowych oraz własnych zdjęciach. Dzięki innowacyjnej technologii aplikacja wiernie oddaje cienie i światło na malowanych powierzchniach, co czyni wizualizacje maksymalnie realistycznymi. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej obsłudze, korzystanie z programu jest wyjątkowo łatwe, a tworzenie wizualizacji staje się świetną zabawą. Wizualizer 2.0 to jednak nie jedyne nowoczesne narzędzie, jakie znajdziemy w serwisie KoloriWnetrze.pl. Czekają tu na nas również informacje o aplikacjach Dekoral iColor oraz iKonsultant, które możemy pobrać na smartfona luba tablet. Pierwsza z nich zmieni nasz telefon w narzędzie umożliwiające szybkie tworzenie wizualizacji wnętrz i identyfikowanie inspirujących odcieni z naszego otoczenia (wystarczy zrobić zdjęcie, a program samodzielnie odnajdzie kolor w palecie marki Dekoral). Druga aplikacja to elektroniczny doradca, który pomoże nam podczas wizyty w sklepie budowlanym – podpowie, jaki produkt wybrać, skalkuluje potrzebą ilość farby lub lakieru, a na koniec przygotuje listę zakupów.

Oczywiście poza wyborem odpowiednich barw nie można zapominać także o doborze właściwych... farb. W sekcji Farby znajdziemy łatwo przystępne informacje na temat najlepszych emulsji do ścian marek Dekoral, Dekoral Fashion i Dekoral Color System.

www.koloriwnetrze.pl


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.