Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

KoloriWnetrze.pl dla malujących dom

28Kwiecień2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Dekoral, Wizualizer

Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory.

Delikatny beż, chłodny błękit, a może intensywna czerwień? Wybór odpowiedniego koloru ścian potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak dzięki stworzonemu przez markę Dekoral serwisowi KoloriWnetrze.pl aranżacja barw do naszego mieszkania stanie się fascynującą wyprawą do świat inspiracji oraz designu. A wszystko to dzięki unikatowej koncepcji portalu, który gromadzi w jednym miejscu najważniejsze informacje o kolorach oraz farbach, wskazówki i porady, a także umożliwia skorzystanie z unikatowego narzędzia do tworzenia wizualizacji wnętrz czyli Wizualizera 2.0.

Specjalnie z myślą o osobach, które poszukują pomysłu na zaprojektowanie mieszkania, stworzono sekcje Kolory i Inspiracje. W pierwszej znajdziemy solidną dawkę wiedzy na temat barw oraz będziemy mogli zapoznać się z paletami kolorów Dekoral i Dekorla Fashion. W drugiej zaś czeka na nas ogromna porcja inspirujących aranżacji wnętrzarskich oraz niemniej praktycznych porad, związanych z barwami i malowaniem.

Osobne miejsce w serwisie zajmuje Wizualizer 2.0, unikatowy w Polsce program umożliwiający sprawdzanie wybranych kolorów na gotowych oraz własnych zdjęciach. Dzięki innowacyjnej technologii aplikacja wiernie oddaje cienie i światło na malowanych powierzchniach, co czyni wizualizacje maksymalnie realistycznymi. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej obsłudze, korzystanie z programu jest wyjątkowo łatwe, a tworzenie wizualizacji staje się świetną zabawą. Wizualizer 2.0 to jednak nie jedyne nowoczesne narzędzie, jakie znajdziemy w serwisie KoloriWnetrze.pl. Czekają tu na nas również informacje o aplikacjach Dekoral iColor oraz iKonsultant, które możemy pobrać na smartfona luba tablet. Pierwsza z nich zmieni nasz telefon w narzędzie umożliwiające szybkie tworzenie wizualizacji wnętrz i identyfikowanie inspirujących odcieni z naszego otoczenia (wystarczy zrobić zdjęcie, a program samodzielnie odnajdzie kolor w palecie marki Dekoral). Druga aplikacja to elektroniczny doradca, który pomoże nam podczas wizyty w sklepie budowlanym – podpowie, jaki produkt wybrać, skalkuluje potrzebą ilość farby lub lakieru, a na koniec przygotuje listę zakupów.

Oczywiście poza wyborem odpowiednich barw nie można zapominać także o doborze właściwych... farb. W sekcji Farby znajdziemy łatwo przystępne informacje na temat najlepszych emulsji do ścian marek Dekoral, Dekoral Fashion i Dekoral Color System.

www.koloriwnetrze.pl


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

,,W wizerunkowym świecie wygrywają ci, którzy nie koniecznie wygrywać powinni.Oprócz tego, że żyjemy w świecie wizerunkowym, żyjemy również w epoce technokratyczno-medialnej. " - Piotr Tymochowicz