Zamknij
Nowości - Życie i styl

Koral z reklamą lodów Grand Gold

Nowy User, 2017-02-14 11:24:42

Wraz z premierą filmu „Ciemniejsza strona Greya” startuje kampania spotu „Grand Gold – Władca zmysłów” PPL Koral.


Firma Koral, najpopularniejszy polski producent lodów, w 2017 roku stawia na promocję kolejnej, po Braciach Koral, marki premium – lodów impulsowych Grand Gold. Spot reklamowy „Grand Gold – Władca zmysłów” będzie emitowany przed seansami filmu „Ciemniejsza strona Greya” oraz wybranymi seansami kobiecymi w sieci kin Helios w całej Polsce. Kampania startuje 10 lutego i jest skierowana do kobiet. Spot będzie można również zobaczyć w Internecie, w ramach kampanii wideo m.in. na YouTube.


Lody Grand Gold to trzy smaki w belgijskiej czekoladzie: lody waniliowe w czekoladzie deserowej, lody waniliowe w czekoladzie z migdałami, oraz śmietankowy baton lodowy Grand Gold z sosem toffi, w czekoladzie z orzechami.


Za produkcję spotu „Grand Gold – Władca zmysłów” odpowiedzialna jest krakowska agencja interaktywna Veneo, obsługująca kompleksowo markę Koral w kanałach digital.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Grzegorz Skarczewski   2017-02-17 11:27:52

    Fajnie pomyślane, reklama "loda" wraz z filmem o tematyce erotycznej. Widziałem tę reklamę w kinie przed seansem. Chociaż sam film średnio mi się podobał, to o lodach nic złego powiedzieć nie mogę. Również o tych firmy Koral :) Grzegorz

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...