Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

Kostrzewa PR wypromuje płytę Alexandry Strunin

Witold Sokołowski, 2013-06-28 23:41:32

Alexandra Strunin powraca po długiej przerwie, by pokazać swoje nowe oblicze. Agencji Kostrzewa PR powierzono zadania z zakresu promocji płyty artystki oraz kreowania wizerunku piosenkarki w mediach.


W przerwie, gdy nie było Alexandry Strunin na scenie, artystka skupiła się na własnym rozwoju oraz studiach na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pisała teksty oraz komponowała, aby przygotować swój pierwszy autorski album o tytule "Viscera" (łac. wnętrzności).


Strunin nagrała i zmiksowała całą płytę z pomocą swojej nowej agentki Beaty Etinne oraz świetnych muzyków w dwóch studiach – Quality Studio w Warszawie oraz w jednym z najlepszych studiów filmowo-muzycznych w Europie - "Alvernia Studios" pod Krakowem. Owoce tej pracy będzie można usłyszeć już tego lata.


Z kolei 1 lipca, podczas koncertu francuskiej artystki ZAZ, w warszawskiej Hali Koło jako support zagra Alexandra Strunin prezentując utwory z premierowej płyty „Viscera”.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...