Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

Kostrzewa PR wypromuje płytę Alexandry Strunin

Witold Sokołowski, 2013-06-28 23:41:32

Alexandra Strunin powraca po długiej przerwie, by pokazać swoje nowe oblicze. Agencji Kostrzewa PR powierzono zadania z zakresu promocji płyty artystki oraz kreowania wizerunku piosenkarki w mediach.


W przerwie, gdy nie było Alexandry Strunin na scenie, artystka skupiła się na własnym rozwoju oraz studiach na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pisała teksty oraz komponowała, aby przygotować swój pierwszy autorski album o tytule "Viscera" (łac. wnętrzności).


Strunin nagrała i zmiksowała całą płytę z pomocą swojej nowej agentki Beaty Etinne oraz świetnych muzyków w dwóch studiach – Quality Studio w Warszawie oraz w jednym z najlepszych studiów filmowo-muzycznych w Europie - "Alvernia Studios" pod Krakowem. Owoce tej pracy będzie można usłyszeć już tego lata.


Z kolei 1 lipca, podczas koncertu francuskiej artystki ZAZ, w warszawskiej Hali Koło jako support zagra Alexandra Strunin prezentując utwory z premierowej płyty „Viscera”.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...