Zamknij

Nowości - Kultura i nauka

Studencka Casemania na SGH

eStoreMedia zaprasza studentów do spróbowania sił w projekcie Casemania, organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj dalej

Nowa książka Julity Dąbrowskiej

W środę 19 października 2016 roku swoją premierę miała książka „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami”. To już druga książka Julity Dąbrowskiej poświęcona zagadnieniom budowania wizerunku i marki pracodawcy.

czytaj dalej

Antalis rozpoczyna współpracę z Biurem Podróży Reklamy

Wiodący dystrybutor papieru – Antalis Poland wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do przeprowadzenia kampanii promocyjnej marki. Celem bezpośrednim kampanii jest pokazanie pracownikom działów kreacji jakie możliwości daje papier i druk oraz zainteresowanie niezwykle bogatą ofertą Antalis Polska.

czytaj dalej

Akcja teleportacja - K2 dla Disney Polska

Od dziś do 27 października na Jakdojade.pl dostępny będzie specjalny środek lokomocji, który pozwoli widzom poczuć się… jak super bohater! Jest to niestandardowa akcja promocyjna związana z premierą filmu „Doktor Strange”, który w kinach pojawi się już w najbliższą środę, 26 października.

czytaj dalej

IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Przestaw się na design thinking! 30 listopada przyjdź na IX Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem „Biznes dobrze zaprojektowany” i włącz myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy tak, aby odniosła sukces. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

czytaj dalej

Neuron promuje naukę „mimochodem”

Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z producentem tablic edukacyjnych eduart, które łączą funkcje edukacyjne z oryginalnym designem i wysoką jakością wykonania.

czytaj dalej

12 kroków do sukcesu - informacja prasowa o ostatnim wydarzeniu w Warszawie

„12 KROKÓW do SUKCESU” to ciąg spotkań podzielonych na 4 moduły tematyczne. 21 kwietnia 2016 odbędzie się w Warszawie konferencja zamykająca już ten cykl w stolicy. Tym razem uczestnicy mają szanse wziąć udział w warsztatach ze SPRZEDAŻY. To ostatni moment aby spotkać się z prelegentami tych wyjątkowych spotkań biznesowych.

czytaj dalej

Łazarski Social Media Day - warsztaty dla studentów

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, w partnerstwie z KnowledgeHub, Mint Media, NapoleonCat i Catvertiser, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem nowych mediów 18 kwietnia o 16.00 na spotkanie Łazarski Social Media Day.

czytaj dalej

Pierwsza antypiracka kampania dotycząca ebooków

Pod hasłem „Czytam legalnie, a Ty?” ruszyła kampania edukacyjna zachęcająca do legalnego czytania ebooków oraz podejmująca temat walki ze zjawiskiem e-piractwa w Polsce.

czytaj dalej

Result Media dla „Pitbull. Nowe porządki”

Nowy film Patryka Vegi od swojej premiery na dużym ekranie zgromadził już ponad milion widzów. Za  sukcesem stoi między innymi doskonale dostosowana strategia komunikacji zaplanowana przez VUE MOVIE Distribution.

czytaj dalej

Strona 2 z 204 « 1 ... 2 3 ... 204 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...