Zamknij
Nowości - Internet

Kup sprzęt i zgłoś się po kieszonkowe od HP

Witold Sokołowski, 2013-10-07 23:30:26

„Kup sprzęt i zgłoś się po kieszonkowe od HP” – tak brzmi hasło promocji, którą dla HP realizuje agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej Polymus.


Osoby, które kupią promowany produkt HP, mogą zgłosić swój zakup na stronie www.kieszonkoweodhp.pl, a następnie wybrać prezent od HP lub przelew na konto w wysokości 40 i 60 zł. W promocji biorą udział wybrane notebooki i ultrabooki z serii ENVY, ENVY TouchSmart, Pavilion oraz drukarki z serii Deskjet Ink Advantage.


Autorem idei kreatywnej projektu oraz strony jest agencja Polymus, która zajmuje się jego obsługą prawną, weryfikacją zgłoszeń oraz wysyłaniem nagród i realizacją przelewów do uczestników promocji.


Promocja, która potrwa do końca października br., organizowana jest w celu wspierania sprzedaży produktów oferowanych przez HP. Jest to kolejna aktywność tego typu dla klientów końcowych. Zasięg promocji jest ogólnopolski.


Polymus współpracuje na stałe z Hewlett-Packard od 2000 r. Agencja realizuje dla klienta projekty z zakresu wsparcia sprzedaży, jak promocje konsumenckie, programy lojalnościowe, incentives oraz prowadzi kompleksową obsługę specjalistycznych eventów HP dla branży IT.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...