Zamknij
Nowości - RTV

Leitz Complete - rusza kampania launchowa nowej marki akcesoriów do urządzeń mobilnych firmy Apple

Paweł Gębusiak, 2013-04-16 18:41:11

Startuje kampania reklamowa Leitz Complete mająca na celu wprowadzenie na polski rynek nowej międzynarodowej marki oferującej akcesoria do urządzeń firmy Apple. Kampania potrwa 3 miesiące.


Motywem przewodnim kampanii jest akcja konkursowa prowadzona na polskiej stronie firmy Esselte (Esselte.pl) będącej właścicielem marki Leitz Complete. W ramach konkursu każdy kto odpowie na 3 proste pytania dotyczące używania produktów Apple i akcesoriów do nich, będzie miał szansę na wygranie dowolnego produktu Leitz Complete.


Akcja będzie reklamowana na Facebooku oraz za pomocą SEM w Google.pl. Za emisję reklam odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy.


- Wybraliśmy agencję Biuro Podróży reklamy ze względu na jej duże doświadczenie zarówno w obszarze social media marketingu, jak i SEO/SEM. Bardzo się cieszę, że wspólnie będziemy mieli okazję wspierać rynkowy debiut marki Leitz Complete i zainteresować tą marką również polskich klientów - mówi Anna Jerzmanowska, trade marketing manager w Esselte Poland. 

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...