Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Lekarze ENEL-MED w programie TVN „Cofnij zegar”

Witold Sokołowski, 2011-03-14 02:10:19

Lekarze ENEL-MED w programie TVN „Cofnij zegar”

Centrum Medyczne ENEL-MED uczestniczy w realizacji nowego medycznego show TVN pt. „Cofnij zegar”. W polskiej edycji brytyjskiego programu „Turn Back Your Body Clock”, ENEL-MED zapewnia uczestnikom specjalistyczną diagnostykę i opiekę zdrowotną. Prowadzącą program jest Anna Senderska – specjalista medycyny rodzinnej z ENEL-MED.


– Zdecydowałam się na udział w przedsięwzięciu, ponieważ celem programu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, jak negatywny wpływ na organizm mają nieprawidłowa dieta, brak ruchu i snu, długotrwały stres, nadwaga lub palenie papierosów, czyli po prostu brak należytej troski o zdrowie. „Cofnij zegar” akcentuje tym samym konieczność prowadzenia zdrowego trybu życia oraz profilaktyki, co jest spójne z celami ENEL-MED – mówi Anna Senderska, lekarz z Centrum Medycznego ENEL-MED.


„Cofnij zegar” wystartował 6 marca 2011 r. o godz. 17.30. Program jest emitowany na antenie TVN w każdą niedzielę przez kolejnych 10 tygodni. Pierwowzór programu „Turn Back Your Body Clock” debiutował w Wielkiej Brytanii w Channel 4 w 2006 roku. Wkrótce okazał się hitem w kolejnych ośmiu krajach na świecie.


Na zdjęciu: Anna Senderska.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...