Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Lekarze ENEL-MED w programie TVN „Cofnij zegar”

Witold Sokołowski, 2011-03-14 02:10:19

Lekarze ENEL-MED w programie TVN „Cofnij zegar”

Centrum Medyczne ENEL-MED uczestniczy w realizacji nowego medycznego show TVN pt. „Cofnij zegar”. W polskiej edycji brytyjskiego programu „Turn Back Your Body Clock”, ENEL-MED zapewnia uczestnikom specjalistyczną diagnostykę i opiekę zdrowotną. Prowadzącą program jest Anna Senderska – specjalista medycyny rodzinnej z ENEL-MED.


– Zdecydowałam się na udział w przedsięwzięciu, ponieważ celem programu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, jak negatywny wpływ na organizm mają nieprawidłowa dieta, brak ruchu i snu, długotrwały stres, nadwaga lub palenie papierosów, czyli po prostu brak należytej troski o zdrowie. „Cofnij zegar” akcentuje tym samym konieczność prowadzenia zdrowego trybu życia oraz profilaktyki, co jest spójne z celami ENEL-MED – mówi Anna Senderska, lekarz z Centrum Medycznego ENEL-MED.


„Cofnij zegar” wystartował 6 marca 2011 r. o godz. 17.30. Program jest emitowany na antenie TVN w każdą niedzielę przez kolejnych 10 tygodni. Pierwowzór programu „Turn Back Your Body Clock” debiutował w Wielkiej Brytanii w Channel 4 w 2006 roku. Wkrótce okazał się hitem w kolejnych ośmiu krajach na świecie.


Na zdjęciu: Anna Senderska.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...