Zamknij
Nowości - Internet

LEWIS rozpoczyna współpracę z SER Group

Nowy User, 2017-03-08 10:55:31

Do głównych obowiązków LEWIS należy strategiczne doradztwo w zakresie kreowania wizerunku, PR produktowy, prowadzenie biura prasowego oraz współpraca z mediami. Agencję wybrano na podstawie rekomendacji. SER Group to dostawca oprogramowania do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM), którego flagowym produktem jest platforma Doxis4 iECM.


"Realizacja strategii międzynarodowej ekspansji SER GROUP wymaga wsparcia profesjonalistów w zakresie budowania marki oraz pomocy w kształtowaniu efektywnej komunikacji z rynkiem. Zdecydowaliśmy się na współpracę, w tym bardzo ważnym zadaniu, z zespołem LEWIS w uznaniu dla ich dotychczasowych, imponujących osiągnięć w tej kluczowej dla nas dziedzinie" – mówi Marcin Somla, dyrektor polskiego oddziału SER GROUP – "Od pierwszego spotkania wzajemnie uczymy się od siebie podczas realizacji, czasem nieoczywistych, pomysłów, i jestem przekonany, że ten styl współpracy utrwali się na dobre w kolejnych wspólnych inicjatywach. Elastyczność i otwartość umysłu cenię najbardziej spośród wszystkich wyróżników zespołu LEWIS" – dodaje.


"Po raz kolejny zaufała nam firma, odnosząca sukcesy na rynku B2B IT. SER Group to nie tylko lider rynku ECM, ale także grupa niezwykle zmotywowanych osób, mających na celu poprawę środowiska pracy każdego z nas. Współpraca z nimi to sama przyjemność" – mówi Krzysztof Chodkowski, Strategy Director w LEWIS, który z ramienia agencji odpowiada za projekt.


W zespole projektowym pracują również Ewa Geresz oraz Sara El Nemr.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...