Zamknij
Nowości - Kariera

Łukasz Łuczynowicz w Netizens

Witold Sokołowski, 2013-08-12 21:26:44

Łukasz Łuczynowicz jako project manager  dołączył do zespołu project management w Netizens digital innovation house. Odpowiedzialny jest za koordynację działań, współpracę z zespołem i terminową realizację szeroko pojętych projektów internetowych oraz aplikacji mobilnych.


Wcześniej współtworzył i rozwijał platformę internetową poświęconą partnerstwu publiczno-prywatnemu (PPP). Ponadto przez osiem lat ściśle związany był z branżą doradztwa unijnego realizując projekty doradczo-szkoleniowe oraz e-biznesowe. Pracował dla takich firm jak, SPIN Sp. z o.o. (Grupa PROKOM), Ecorys Polska,  WYG International, Accreo Taxand (obecnie Crido), czy Collect Consulting. Blisko rok spędził w Brukseli reprezentując firmę WYG International.


Łukasz Łuczynowicz jest absolwentem Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zarządzanie i marketing. Ponadto ukończył Międzynarodowe Studia Menedżersko-Finansowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach prowadzone we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Brnie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami Finansowanymi ze Środków Unii Europejskiej.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...