Zamknij
Nowości - Kariera

Łukasz Łuczynowicz w Netizens

Witold Sokołowski, 2013-08-12 21:26:44

Łukasz Łuczynowicz jako project manager  dołączył do zespołu project management w Netizens digital innovation house. Odpowiedzialny jest za koordynację działań, współpracę z zespołem i terminową realizację szeroko pojętych projektów internetowych oraz aplikacji mobilnych.


Wcześniej współtworzył i rozwijał platformę internetową poświęconą partnerstwu publiczno-prywatnemu (PPP). Ponadto przez osiem lat ściśle związany był z branżą doradztwa unijnego realizując projekty doradczo-szkoleniowe oraz e-biznesowe. Pracował dla takich firm jak, SPIN Sp. z o.o. (Grupa PROKOM), Ecorys Polska,  WYG International, Accreo Taxand (obecnie Crido), czy Collect Consulting. Blisko rok spędził w Brukseli reprezentując firmę WYG International.


Łukasz Łuczynowicz jest absolwentem Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zarządzanie i marketing. Ponadto ukończył Międzynarodowe Studia Menedżersko-Finansowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach prowadzone we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Brnie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami Finansowanymi ze Środków Unii Europejskiej.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...