Zamknij

Prosto z rynku - Marka info

Michał Szpak ambasadorem marki Nails Company

Michał Szpak – niekwestionowany kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, spełniony artysta obdarzony wyjątkową skalą głosu oraz absolutnie nietuzinkowa postać rodzimego showbiznesu, pokazał swoje nowe, barwne oblicze. Tym razem podziwiać go możemy jako ambasadora lakierów hybrydowych marki Nails Company.  

czytaj dalej

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 marca połączyły siły tworząc nową markę pod nazwą Awin. Nowy, spójny wizerunek wieloletnich partnerów oraz ujednolicenie oferty to kolejny krok w realizacji misji stania się globalną siecią pierwszego wyboru.  

czytaj dalej

Kobieco i luksusowo - Marka Semilac z nową identyfikacją wizualną

Semilac to polska marka, której produkty do stylizacji paznokci cieszą się ogromną popularnością w kraju i za granicą. Ten jeden z wiodących graczy w branży kosmetycznej zdecydował się na zmianę logotypu. Symbol w nowym wydaniu jest zgodny z charakterem marki – aspiracyjny i sensualny. 

czytaj dalej

Cisowianka po raz ósmy z rzędu nagrodzona godłem Superbrands

Cisowianka to niekwestionowany lider rynku wód mineralnych, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek i najpopularniejsza woda mineralna w Polsce. Doceniana jest zarówno przez handlowców jak i przez konsumentów. Silną pozycję marki, docenili ostatnio również specjaliści Londyńskiej Giełdy zaliczając właściciela Cisowianki, zakład butelkujący ZL Nałęczów Zdrój, do grona najbardziej obiecujących przedsiębiorstw Unii Europejskiej.  

czytaj dalej

Sensacyjny projekt Ewana McGregora i BSS Group

Sensacyjny projekt Ewana McGregora i BSS Group

Pod koniec grudnia 2016 fani Ewana McGregora zostali zaskoczeni relacją w mediach społecznościowych z jego wizyty… w Warszawie. Aktor przyjechał do Polski na zaproszenie BSS Group specjalizującej
się między innymi w sprzedaży praw do wizerunku znanych postaci na potrzeby kampanii reklamowych. W Polsce zagrał główną rolę w sensacyjnym spocie reklamowym „Czerwony punkt" debiutującej platformy VOD - ShowMax. 

czytaj dalej

HUAWEI na 40. miejscu wśród najbardziej wartościowych marek na świecie

HUAWEI globalny lider rozwiązań technologii informacyjno-komunikacyjnych awansował na 40. pozycję najbardziej wartościowych marek na świecie w tegorocznej edycji badania Brand Finance Global 500.  

czytaj dalej

Czteryczwarte dla marki Dermika

Po wygranym przetargu firma Czteryczwarte Brand Design stworzyła nowy wizerunek opakowań dla marki Dermika. Efekty rozpoczętej współpracy będzie można już oglądać na półkach drogerii.

czytaj dalej

Point of View realizuje kampanię wizerunkową dla Credit Agricole

Agencja kreatywna Point of View (PoV sp. z o.o.) realizuje dla Credit Agricole wizerunkową kampanię digital w ramach kampanii „Polacy wybierają Credit Agricole”. Kampania ma za zadanie pokazać, że Credit Agricole jest bankiem dla wszystkich i niezależnie od charakteru, stylu życia czy pasji, każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. 

czytaj dalej

CISOWIANKA w pierwszej trójce najsilniejszych marek napojów w Polsce

Marka CISOWIANKA awansowała na 3 MIEJSCE w prestiżowym RANKINGU NAJCENNIEJSZYCH POLSKICH MAREK dziennika Rzeczpospolita, prowadzonego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, w kategorii Napoje Bezalkoholowe. 

czytaj dalej

Piotr Cieszewski ambasadorem zegarków Wenger

Piotr Cieszewski przez rok będzie ambasadorem zegarków Wenger. Będzie aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach marketingowych i public relations organizowanych przez Wenger.

czytaj dalej

Strona 1 z 145 1 2 3 ... 145 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...