Zamknij
Nowości - Zdrowie

Marka Skin Up Polska dołącza do grona klientów agencji Blame Us

Nowy User, 2017-03-08 17:58:00

Wśród nowych klientów agencji Blame Us pojawiła się marka SKIN-UP Polska – producent innowacyjnego urządzenia, które przy pomocy ultradźwiękowego mikro-rozpylacza odżywia i nawilża skórę. Agencja będzie odpowiadała za działania public relations oraz digital marketing firmy. Współpraca rozpoczyna się wraz z początkiem marca b.r.


Blame Us to agencja specjalizująca się w działaniach media i public relations, organizacji eventów oraz digital marketingu. Powstała w 2015 roku i od samego początku współpracowała z dużymi i cenionymi brandami z sektora fashion oraz beauty. Wśród jej klientów znajdziemy polską markę obuwia Baldowski, projektanta Macieja Zienia, biżuterię moie, wypożyczalnię sukienek od projektantów Rent’n’Rule oraz kosmetyki ekologiczne Koi Cosmetics. Na czele agencji stoi Iga Chojnicka (CEO), od lat zajmująca się wizerunkiem marek z branży fashion oraz beauty.


W marcu, tego roku, do grona klientów Blame Us dołączyła także firma Skin Up Polska – producent nowoczesnego urządzenia, które odżywia i nawilża skórę, a także spowalnia procesy starzenia przy pomocy ultradźwiękowego mikro-rozpylacza. Skin Up to urządzenie docenione na wielu europejskich rynkach, które pojawiło się m.in. we włoskim Vanity Fair oraz magazynie Io Donna. Agencja Blame Us odpowiada za działania media relations oraz digital marketing marki Skin Up Polska, a także projekty specjalne i wsparcie strategiczne. Więcej informacji można przeczytać na stronie www.skin-up.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...