Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Meble Black Red White zagrają w nowym programie TVP2

Witold Sokołowski, 2011-03-10 14:54:36

Meble i artykuły dekoracyjne Black Red White będą wykorzystywane w najnowszym programie wnętrzarskim „Akcja Stylizacja”, emitowanym w TVP2. W każdym z 17 odcinków jedno pomieszczenie – wybrane spośród nadesłanych zgłoszeń – poddane zostanie metamorfozie pod okiem stylistki wnętrz. Producentem i wydawcą programu jest TVP2 oraz miesięcznik Claudia.


„Akcja Stylizacja” to program, który pokazuje, jak w krótkim czasie wyremontować każde wnętrze. Dzięki prostym i szybkim metodom – zmianie koloru ścian, odpowiednim meblom, oświetleniu oraz stylistycznie dobranym dodatkom – pomieszczenia poddane metamorfozie nabierają zupełnie innego wyrazu. Mieszkania wybierane są spośród propozycji nadesłanych przez mężczyzn, chcących zrobić niespodziankę swoim partnerkom.


„Akcja Stylizacja" to program wnętrzarski, w którym mamy okazję zaprezentować bogaty asortyment mebli oraz dodatków z naszej oferty. Mamy nadzieję, że aranżacje wnętrz przedstawione w Akcji Stylizacja zainspirują wielu widzów do poddania własnego mieszkania czy domu wiosennej metamorfozie. Zachęcamy do oglądania programu w każdy piątek na antenie TVP2” – powiedział Robert Wolanin z Działu Marketingu firmy Black Red White SA.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...