Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Meble Black Red White zagrają w nowym programie TVP2

Witold Sokołowski, 2011-03-10 14:54:36

Meble i artykuły dekoracyjne Black Red White będą wykorzystywane w najnowszym programie wnętrzarskim „Akcja Stylizacja”, emitowanym w TVP2. W każdym z 17 odcinków jedno pomieszczenie – wybrane spośród nadesłanych zgłoszeń – poddane zostanie metamorfozie pod okiem stylistki wnętrz. Producentem i wydawcą programu jest TVP2 oraz miesięcznik Claudia.


„Akcja Stylizacja” to program, który pokazuje, jak w krótkim czasie wyremontować każde wnętrze. Dzięki prostym i szybkim metodom – zmianie koloru ścian, odpowiednim meblom, oświetleniu oraz stylistycznie dobranym dodatkom – pomieszczenia poddane metamorfozie nabierają zupełnie innego wyrazu. Mieszkania wybierane są spośród propozycji nadesłanych przez mężczyzn, chcących zrobić niespodziankę swoim partnerkom.


„Akcja Stylizacja" to program wnętrzarski, w którym mamy okazję zaprezentować bogaty asortyment mebli oraz dodatków z naszej oferty. Mamy nadzieję, że aranżacje wnętrz przedstawione w Akcji Stylizacja zainspirują wielu widzów do poddania własnego mieszkania czy domu wiosennej metamorfozie. Zachęcamy do oglądania programu w każdy piątek na antenie TVP2” – powiedział Robert Wolanin z Działu Marketingu firmy Black Red White SA.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...