Zamknij

Nowości - Media i marketing

Nowy skład Rady Związku Firm PR

1 marca 2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku Firm Public Relations. W trakcie Zgromadzenia wybrano nową Rade Związku na kadencję 2017 – 2019.  

czytaj dalej

Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem „Muzyka daje radość”. Reklamy stacji pojawią się w telewizji, kinach i internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Kampanię wspierają aplikacja internetowa na stronie ZlotePrzeboje.pl i konkurs dla słuchaczy na antenie stacji, który poprowadzi Marcin Prokop. 

czytaj dalej

Vamos Media rozpoczęło współpracę z Consulting & More

Dom mediowy Vamos Media nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja w ramach prowadzonych działań będzie odpowiedzialna za komunikację ekspercką dyrektora zarządzającego firmy Łukasza Roszkowskiego. 

czytaj dalej

Polskie Stowarzyszenie Public Relations wybrało nowe władze

W wyniku Walnego Zebrania Członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, które odbyło się 15 lutego 2017 r. w Warszawie, powołany został nowy skład Zarządu Stowarzyszenia. Prezesem po raz drugi wybrany został - dr Krystian Dudek (Właściciel Instytutu PUBLICO, Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Humanitas).

czytaj dalej

Grupa dotPR kolejny rok dla Turnera

Grupa dotPR, właściciel marek dotPR i Get More Social, będzie kontynuować kompleksowe działania PR i social media dla Turner Broadcasting System Poland – nadawcy takich kanałów, jak Cartoon Network, Boomerang, TNT czy CNN. Umowa została podpisana na kolejny rok.

czytaj dalej

Mindshare Polska startuje z pierwszą kampanią reklamową kanału FOX

30 stycznia ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna serialu „Legion” – jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji telewizyjnych 2017 roku. Serial, nawiązujący do kultowej serii komiksów Marvela o X-Menach, zadebiutuje na kanale FOX już 9 lutego. Szeroko zakrojona kampania promująca produkcję jest jednocześnie pierwszą kampanią realizowaną przez Mindshare Polska dla FOX Networks Group Poland.
 

czytaj dalej

Murator wybrał agencję do obsługi mediowej

Najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – Murator, będący organizatorem konkursu Remont Roku, nawiązał z początkiem lutego 2017 roku współprace z agencją GutPR. Pierwsze zadanie agencji GutPR to obsługa mediowa rozstrzygnięcia konkursu Remont Roku. 

czytaj dalej

Początek kampanii promującej stację telewizyjną NOWA TV

Wystartował ósmy w multipleksie kanał naziemnej telewizji cyfrowej – NOWA TV. Jednym z elementów kampanii promującej nową stację jest siatka wielkoformatowa, umieszczona na budynku przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego w Warszawie.

czytaj dalej

Mixx Awards 2016: Jury wskazało kampanie, które mają szansę na złoto, srebro lub brąz

Za nami ostatnie, wielogodzinne posiedzenie Jury konkursu Mixx Awards 2016, organizowanego przez IAB Polska. W tegorocznej, dziesiątej edycji wpłynęła rekordowa liczba 226 zgłoszeń, z których ostatecznie do konkursu zakwalifikowano 218. To ponad dwukrotny wzrost w stosunku do edycji konkursu w poprzednich latach. Zdaniem jurorów ilość zdecydowanie przeszła w jakość

czytaj dalej

Powstaje kompendium wiedzy na temat influencer marketingu

Platforma Whitepress rozpoczęła prace nad ebookiem edukacyjno-poradnikowym w całości poświęconym influencer marketingowi. Publikacja jest skierowana przede wszystkim do marketerów i pracowników agencji marketingowych, którzy regularnie współpracują z influencerami. Publikacja ebooka jest zaplanowana na listopad 2016 roku.

czytaj dalej

Strona 1 z 409 1 2 3 ... 409 »

W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...