Zamknij

Nowości - Media i marketing

Nowy skład Rady Związku Firm PR

1 marca 2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku Firm Public Relations. W trakcie Zgromadzenia wybrano nową Rade Związku na kadencję 2017 – 2019.  

czytaj dalej

Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem „Muzyka daje radość”. Reklamy stacji pojawią się w telewizji, kinach i internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Kampanię wspierają aplikacja internetowa na stronie ZlotePrzeboje.pl i konkurs dla słuchaczy na antenie stacji, który poprowadzi Marcin Prokop. 

czytaj dalej

Vamos Media rozpoczęło współpracę z Consulting & More

Dom mediowy Vamos Media nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja w ramach prowadzonych działań będzie odpowiedzialna za komunikację ekspercką dyrektora zarządzającego firmy Łukasza Roszkowskiego. 

czytaj dalej

Polskie Stowarzyszenie Public Relations wybrało nowe władze

W wyniku Walnego Zebrania Członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, które odbyło się 15 lutego 2017 r. w Warszawie, powołany został nowy skład Zarządu Stowarzyszenia. Prezesem po raz drugi wybrany został - dr Krystian Dudek (Właściciel Instytutu PUBLICO, Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Humanitas).

czytaj dalej

Grupa dotPR kolejny rok dla Turnera

Grupa dotPR, właściciel marek dotPR i Get More Social, będzie kontynuować kompleksowe działania PR i social media dla Turner Broadcasting System Poland – nadawcy takich kanałów, jak Cartoon Network, Boomerang, TNT czy CNN. Umowa została podpisana na kolejny rok.

czytaj dalej

Mindshare Polska startuje z pierwszą kampanią reklamową kanału FOX

30 stycznia ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna serialu „Legion” – jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji telewizyjnych 2017 roku. Serial, nawiązujący do kultowej serii komiksów Marvela o X-Menach, zadebiutuje na kanale FOX już 9 lutego. Szeroko zakrojona kampania promująca produkcję jest jednocześnie pierwszą kampanią realizowaną przez Mindshare Polska dla FOX Networks Group Poland.
 

czytaj dalej

Murator wybrał agencję do obsługi mediowej

Najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – Murator, będący organizatorem konkursu Remont Roku, nawiązał z początkiem lutego 2017 roku współprace z agencją GutPR. Pierwsze zadanie agencji GutPR to obsługa mediowa rozstrzygnięcia konkursu Remont Roku. 

czytaj dalej

Początek kampanii promującej stację telewizyjną NOWA TV

Wystartował ósmy w multipleksie kanał naziemnej telewizji cyfrowej – NOWA TV. Jednym z elementów kampanii promującej nową stację jest siatka wielkoformatowa, umieszczona na budynku przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego w Warszawie.

czytaj dalej

Mixx Awards 2016: Jury wskazało kampanie, które mają szansę na złoto, srebro lub brąz

Za nami ostatnie, wielogodzinne posiedzenie Jury konkursu Mixx Awards 2016, organizowanego przez IAB Polska. W tegorocznej, dziesiątej edycji wpłynęła rekordowa liczba 226 zgłoszeń, z których ostatecznie do konkursu zakwalifikowano 218. To ponad dwukrotny wzrost w stosunku do edycji konkursu w poprzednich latach. Zdaniem jurorów ilość zdecydowanie przeszła w jakość

czytaj dalej

Powstaje kompendium wiedzy na temat influencer marketingu

Platforma Whitepress rozpoczęła prace nad ebookiem edukacyjno-poradnikowym w całości poświęconym influencer marketingowi. Publikacja jest skierowana przede wszystkim do marketerów i pracowników agencji marketingowych, którzy regularnie współpracują z influencerami. Publikacja ebooka jest zaplanowana na listopad 2016 roku.

czytaj dalej

Strona 1 z 409 1 2 3 ... 409 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...