Zamknij

Prosto z rynku - Media relations info

Multiferenccje - premiera nowego branżowego magazynu

Rusza nowy, polski, multimedialny magazyn – Multiferencje. Kierowany do dyrektorów marketingu, PR-u, sprzedaży i HR-u oraz prezesów firm i instytucji. Każdy artykuł ma swoją wersję filmową, dostępną po zeskanowaniu kodu QR albo wejściu na stronę internetową.

czytaj dalej

Pierwsze w kraju badanie trendów w komunikacji IR

„Trendy w relacjach inwestorskich” to pierwszy w kraju projekt, który bada jak rozwijać się będzie komunikacja na rynku kapitałowym. Organizatorzy - Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i ITBC Communication.

czytaj dalej

Dziennikarski event Porsche

Dziennikarski event Porsche

Agencja endorfina events, na zlecenie Porsche Polska, przygotowała event dla dziennikarzy. Pretekstem spotkania była prezentacja najnowszego modelu marki – Macan.

czytaj dalej

GutPR obsłuży mediowo II Konwent Stolarki

10 stycznia 2014 roku, w Pruszczu Gdańskim odbędzie się II Konwent Stolarki. Partnerem tego wydarzenia, który zajmie się jego obsługą mediową, została agencja GutPR.

czytaj dalej

20 lat szwajcarskich standardów Franke Polska

We wtorek 24 września 2013 w warszawskim Hotelu Bristol odbyła się konferencja prasowa zorganizowana wspólnie przez Franke Polska i Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą na temat „20 lat szwajcarskich standardów na polskim rynku”.

czytaj dalej

Saxo Bank uruchomił platformę informacyjną

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na najświeższe informacje ekonomiczne oraz kompleksową wiedzę z różnych dziedzin gospodarki, polski oddział Saxo Bank uruchomił nową platformę informacyjną Saxo 24/7.

czytaj dalej

Legia Warszawa i Lech Poznań najsilniejsze w mediach

Tylko dwa kluby w trakcie minionego sezonu T-Mobile Ekstraklasy przekroczyły liczbę 24 tysięcy publikacji od sierpnia 2012 do maja 2013. Legia Warszawa i Lech Poznań okazały się najsilniejsze w mediach. Pierwszą trójkę uzupełnił obrońca tytułu – Śląsk Wrocław.

czytaj dalej

Cinema City ma najlepszą stronę relacji inwestorskich

Cinema City International, największy operator kin w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w tym największa sieć kin w Polsce, otrzymała tegoroczną nagrodę konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

czytaj dalej

netPR współpracuje z Grupą Polskapresse

Dzięki umowie, jaką zawarły Grupa Polskapresse i netPR.pl, powstał szybszy i bardziej skuteczny kanał komunikacji pomiędzy firmami a mediami regionalnymi i lokalnymi.

czytaj dalej

Przepis na dobrego prezentera

Przepis na dobrego prezentera

Kobiety zapamiętują więcej informacji, gdy materiał czyta mężczyzna, a atrakcyjność fizyczna prezenterek zwiększa motywację widzów obu płci do uważnego śledzenia przekazywanych treści. Intensywne kolory ubrań prezenterów telewizyjnych przeszkadzają w uważnym śledzeniu wiadomości – takie wnioski płyną z badania studentki psychologii SWPS.

czytaj dalej

Strona 1 z 13 1 2 3 ... 13 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...