Zamknij
Nowości - Kariera

Michał Lechman będzie zarządzał Działem Technologii w Lemon Sky

Witold Sokołowski, 2013-10-25 00:24:59

Michał Lechman będzie zarządzał Działem Technologii w Lemon Sky, jednym ze strategicznych obszarów agencji. Do jego obowiązków będzie należało kierowanie zespołem programistów oraz specjalistów związanych z wdrażaniem nowych technologii w strategiach marketingowych 36@.


Agencja Lemon Sky w 2013 roku konsekwentnie realizuje swoją strategię w kierunku budowania komunikacji marek wokół 360 st., a właściwie 36@. Znak „@” w nazwie nie jest przypadkowy, o czym agencja informowała w maju br. Pojawienie się Michała Lechmana na czele zespołu technologicznego agencji jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii.


Pracę naszej agencji zawsze dominowała technologia. Odchodzimy od digitalu w czystej formie, ale pokazujemy, że każda zintegrowana komunikacja marki dziś nie może obejść się bez digitalu. Wcześniej czy później spot TV ląduje w Internecie, gdzie możemy dokładnie zbadać jego odbiorców. Koncerty oglądamy live także w Internecie. Spędzamy wiele czasu na Facebooku, siedząc ze smartfonem w pociągu czy poczekalni u dentysty. Elementy digital przewijają się w życiu każdego konsumenta. Sztuką jednak jest podać nowe technologie umiejętnie, kreatywnie i połączyć świat online i offline – mówi Michał Lechman, Head of Technology w Lemon Sky.


Michał Lechman jest absolwentem Wydziału Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. Oprócz kompetencji programistycznych posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami specjalistów IT. Pracował wcześniej jako Team Leader czy IT Manager. Z Lemon Sky związany jest ponad 2 lata.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...