Zamknij
Prosto z rynku - CSR info

Michał Pazdan Ambasadorem SOS Wiosek Dziecięcych

Nowy User, 2017-03-08 18:03:34

Michał Pazdan, najbardziej znany stoper Reprezentacji Polski w piłce nożnej, wystąpi w roli ... pomocnika. Będzie pomagać podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Swoją nową rolę Ambasadora SOS zacznie od wsparcia kampanii 1%.


Dzieci, które trafiają do rodzin zastępczych w SOS Wioskach Dziecięcych, to maluchy po bardzo trudnych przejściach. Porzucone, osierocone, przeżyły i doświadczyły sytuacji, których nie powinno oglądać żadne dziecko. Na szczęście znalazły dom pełen miłości w SOS Wioskach Dziecięcych. Teraz najważniejsze jest odbudowanie w nich zaufania do świata, dorosłych, a także przywrócenie im dzieciństwa ... Sport w życiu podopiecznych Stowarzyszenia odgrywa bardzo ważną rolę. Nie tylko uczy zasad fair play, współpracy w grupie, odpowiedzialności i wytrwałości, ale i pomaga uporać się z trudnymi emocjami. To, że podopieczni Stowarzyszenia mają od dziś takiego przyjaciela jak Michał Pazdan, to dla nich wielka radość i powód do dumy.


Michał, tak jak każda osoba zaangażowana w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia wierzy, że każde dziecko zasługuje na dom pełen miłości i rodziców, którzy codziennie będą otaczać je opieką.


Wychowałem się w krakowskiej Nowej Hucie, to specyficzne miejsce, więc trochę wyobrażam sobie, co musiały przejść niektóre z tych dzieciaków. Pomoc, którą otrzymują w SOS Wioskach Dziecięcych jest bezcenna, bo to dzięki niej odzyskują poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też postaram się pomóc tak, jak mogę najlepiej – wspierając i zachęcając do tego innych. – mówi Michał Pazdan.


Nowy Ambasador SOS wcielił się już w rolę aktora w spocie kampanii 1 %, niedługo zostanie także ... trenerem wioskowej drużyny.


Drogi Michale!


Mam na imię Brajan i mieszkam w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach, kocham grać w piłkę. Wszyscy w moim domku uważamy, że jesteś najlepszym obrońcą na świecie. Bardzo bym chciał żebyś kiedyś znalazł chwilę czasu i odwiedził nas w domku. Marzenie to żebyś przeprowadził z nami trening i pokazał kilka tricków.


Wielki Szacun


Brajan


Po takiej prośbie, nie mogło być inaczej. Już w połowie marca nowy Ambasador SOS zawita do Siedlec by potrenować z dziećmi, a także zachęcić Polaków do tego by przekazali swój 1% właśnie im.


Michał Pazdan zachęca w nowym spocie do przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych organizacji. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na zapewnienie opieki opuszczonym dzieciom oraz na sfinansowanie specjalnych potrzeb medycznych i edukacyjnych. Wystarczy tylko wpisać nr KRS 0000 056 901 w odpowiednią rubrykę formularza PIT. Akcja potrwa do końca kwietnia.


Na stronie www.dziecisos.org dostępny jest bezpłatny program PIT-y 2016. 

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...