Zamknij
Prosto z rynku - CSR info

Michał Pazdan Ambasadorem SOS Wiosek Dziecięcych

Nowy User, 2017-03-08 18:03:34

Michał Pazdan, najbardziej znany stoper Reprezentacji Polski w piłce nożnej, wystąpi w roli ... pomocnika. Będzie pomagać podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Swoją nową rolę Ambasadora SOS zacznie od wsparcia kampanii 1%.


Dzieci, które trafiają do rodzin zastępczych w SOS Wioskach Dziecięcych, to maluchy po bardzo trudnych przejściach. Porzucone, osierocone, przeżyły i doświadczyły sytuacji, których nie powinno oglądać żadne dziecko. Na szczęście znalazły dom pełen miłości w SOS Wioskach Dziecięcych. Teraz najważniejsze jest odbudowanie w nich zaufania do świata, dorosłych, a także przywrócenie im dzieciństwa ... Sport w życiu podopiecznych Stowarzyszenia odgrywa bardzo ważną rolę. Nie tylko uczy zasad fair play, współpracy w grupie, odpowiedzialności i wytrwałości, ale i pomaga uporać się z trudnymi emocjami. To, że podopieczni Stowarzyszenia mają od dziś takiego przyjaciela jak Michał Pazdan, to dla nich wielka radość i powód do dumy.


Michał, tak jak każda osoba zaangażowana w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia wierzy, że każde dziecko zasługuje na dom pełen miłości i rodziców, którzy codziennie będą otaczać je opieką.


Wychowałem się w krakowskiej Nowej Hucie, to specyficzne miejsce, więc trochę wyobrażam sobie, co musiały przejść niektóre z tych dzieciaków. Pomoc, którą otrzymują w SOS Wioskach Dziecięcych jest bezcenna, bo to dzięki niej odzyskują poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też postaram się pomóc tak, jak mogę najlepiej – wspierając i zachęcając do tego innych. – mówi Michał Pazdan.


Nowy Ambasador SOS wcielił się już w rolę aktora w spocie kampanii 1 %, niedługo zostanie także ... trenerem wioskowej drużyny.


Drogi Michale!


Mam na imię Brajan i mieszkam w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach, kocham grać w piłkę. Wszyscy w moim domku uważamy, że jesteś najlepszym obrońcą na świecie. Bardzo bym chciał żebyś kiedyś znalazł chwilę czasu i odwiedził nas w domku. Marzenie to żebyś przeprowadził z nami trening i pokazał kilka tricków.


Wielki Szacun


Brajan


Po takiej prośbie, nie mogło być inaczej. Już w połowie marca nowy Ambasador SOS zawita do Siedlec by potrenować z dziećmi, a także zachęcić Polaków do tego by przekazali swój 1% właśnie im.


Michał Pazdan zachęca w nowym spocie do przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych organizacji. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na zapewnienie opieki opuszczonym dzieciom oraz na sfinansowanie specjalnych potrzeb medycznych i edukacyjnych. Wystarczy tylko wpisać nr KRS 0000 056 901 w odpowiednią rubrykę formularza PIT. Akcja potrwa do końca kwietnia.


Na stronie www.dziecisos.org dostępny jest bezpłatny program PIT-y 2016. 

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...