Zamknij
Nowości - Kariera

Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR.

Paweł Gębusiak, 2012-11-12 08:35:52

Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy agencja interaktywna Migomedia stworzyła wewnętrzny dział PR. Z początkiem listopada do zespołu Migomedia dołączyła Małgorzata Stankiewicz.


Nowa Dyrektor do spraw PR odpowiedzialna jest za wizerunek marki, wewnętrzne działania PR, codzienny kontakt z mediami i promocję agencji.


Decyzja o utworzeniu nowego stanowiska spowodowana jest rozwojem oraz wciąż poszerzającym się portfolio klientów agencji. Agencja ma w portfolio wiele sukcesów we współpracy z międzynarodowymi klientami i znanymi markami. Migomedia działa obecnie głównie z polecenia, dlatego też przyszedł czas, aby zacząć szerzej komunikować efekty i wyniki pracy – mówi Michał Hryniszyn członek zarządu agencji Migomedia.


Moim zadaniem będzie wzmacnianie wizerunku agencji, jako organizacji, która koncentruje się na stałym podnoszeniu satysfakcji klienta pomagając klientom wykorzystać potencjał Internetu dzięki funkcjonalnym serwisom internetowym i skutecznym kampaniom emarketingowym – mówi Małgorzata Stankiewicz.


Małgorzata Stankiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w agencjach PR jak również i po stronie klienta. Realizowała samodzielne projekty dla klientów i marek z różnych branż, a także prowadziła projekty współfinansowane ze środków unijnych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Anna Jaworska   2015-02-04 16:14:15

    Jeśli kogoś ciekawią opinie, to dziewczyna wygląda na równą babkę :)

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...