Zamknij
Nowości - Kariera

Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR.

Paweł Gębusiak, 2012-11-12 08:35:52

Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy agencja interaktywna Migomedia stworzyła wewnętrzny dział PR. Z początkiem listopada do zespołu Migomedia dołączyła Małgorzata Stankiewicz.


Nowa Dyrektor do spraw PR odpowiedzialna jest za wizerunek marki, wewnętrzne działania PR, codzienny kontakt z mediami i promocję agencji.


Decyzja o utworzeniu nowego stanowiska spowodowana jest rozwojem oraz wciąż poszerzającym się portfolio klientów agencji. Agencja ma w portfolio wiele sukcesów we współpracy z międzynarodowymi klientami i znanymi markami. Migomedia działa obecnie głównie z polecenia, dlatego też przyszedł czas, aby zacząć szerzej komunikować efekty i wyniki pracy – mówi Michał Hryniszyn członek zarządu agencji Migomedia.


Moim zadaniem będzie wzmacnianie wizerunku agencji, jako organizacji, która koncentruje się na stałym podnoszeniu satysfakcji klienta pomagając klientom wykorzystać potencjał Internetu dzięki funkcjonalnym serwisom internetowym i skutecznym kampaniom emarketingowym – mówi Małgorzata Stankiewicz.


Małgorzata Stankiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w agencjach PR jak również i po stronie klienta. Realizowała samodzielne projekty dla klientów i marek z różnych branż, a także prowadziła projekty współfinansowane ze środków unijnych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Anna Jaworska   2015-02-04 16:14:15

    Jeśli kogoś ciekawią opinie, to dziewczyna wygląda na równą babkę :)

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...