Zamknij
Nowości - Internet

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z Comticą z Grupy One-2-One

Witold Sokołowski, 2010-03-06 14:16:40

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozwija multimedia z Comticą z Grupy One-2-One. Ministerstwo uruchomiło nowy serwis internetowy, przygotowany przez spółkę Comtica, należącą do notowanej na giełdzie Grupy One 2 One. Jedną z istotnych nowości w serwisie jest dział z multimediami, zbudowany w oparciu o platformę Multiscreen.TV.


- Przy budowie portalu jednym z naszych priorytetów było zastosowanie zaawansowanego mechanizmu do zarządzania treściami multimedialnymi oraz jego zgodność ze standardami organizacji W3C – dodaje Żulpo z Comtica. Wykorzystanie Multiscreenu.TV pozwala np. redaktorom serwisu śledzić atrakcyjność treści i formy poszczególnych plików wideo. Statystyki pokazują nie tylko ile osób kliknęło na film, ale jaki procent Internautów obejrzał go w całości. W ten sposób można badać atrakcyjność treści i formy wykorzystywanej w kolejnych materiałach – wyjaśnia Żulpo z Comtica.


Ministerstwo Rolnictwa to kolejny po Grupie Infor, Wydawnictwie Marquard, oraz Grupie Eurozet partner Comtica, który w swoich serwisach korzysta z platformy Multiscreen.TV. Multiscreen.TV – platforma do zarządzania treściami video umożliwia prezentację treści multimedialnych w dowolnym formacie, na ekranie o dowolnych proporcjach i rozdzielczości. Wjęcej informacji na stronie: http://multiscreen.tv

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...