Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Miss Świata Nastolatek nową twarzą AZ.pl

Witold Sokołowski, 2013-07-23 21:03:27

Firma AZ.pl – jeden z czołowych dostawców usług domen i hostingu w Polsce – nawiązała współpracę z Weroniką Szmajdzińską – Miss Świata Nastolatek 2012, która została nową „Dziewczyną AZ.pl” – twarzą firmy. Rozpoczęcie współpracy jest podsumowaniem rebrandingu i unowocześniania serwisu internetowego www.az.pl.


Weronika Szmajdzińska, dwa lata temu, jako 17-latka, sięgnęła po tytuł najpiękniejszej polskiej nastolatki. Od tego momentu zaczęła gościć na ekranach polskich i zagranicznych stacji TV, łamach prestiżowych magazynów oraz portali modowych w Polsce i za granicą. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Świata Nastolatek 2012 w międzynarodowym konkursie piękności Miss Global Teen w Buenos Aires. W najbliższym czasie czekają ją sesje zdjęciowe w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Nowym Jorku oraz Miami.


“Cieszę się, że mogę być twarzą AZ.pl. Sama korzystam z usług firmy i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie myślałam, że od hostingu tak wiele zależy. Poza tym AZ.pl, podobnie jak ja, pochodzi ze Szczecina. Fajnie jest mieć te same korzenie” – mówi Weronika Szmajdzińska, Dziewczyna AZ.pl i Miss Global Teen 2012.


Wraz z rozpoczęciem współpracy z Weroniką Szmajdzińską, firma AZ.pl unowocześnia swoją stronę internetową. Witryna została znacznie zmodernizowana nie tylko pod względem wizualnym, jest również bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Na nowej stronie głównej dodano m.in. koszyk zakupowy dostępny z poziomu menu, nową większą wyszukiwarkę w centrum strony, przyjazne i zrozumiałe opisy poszczególnych usług, scrollowane tło, film instruktażowy nt. WEBskiego Kreatora Stron WWW i łatwiejsze wyszukiwanie usług. Dodatkowo na stronie będzie można zobaczyć fotografie i filmy z udziałem Weroniki Szmajdzińskiej.


„Współpracę z Weroniką podjęliśmy nie tylko dlatego, że jest piękną kobietą, ale również dlatego, że jest Szczecinianką rozpoznawalną na całym świecie – podobnie jak nasza firma AZ.pl, która także pochodzi z tego miasta. Jesteśmy dumni, że mamy tu tak wielu znakomitych specjalistów IT i tak piękne kobiety. Chcielibyśmy jej dziewczęcym wdziękiem i uśmiechem obdarować wszystkich naszych klientów na całym świecie.” – powiedział Albert Jerka, członek zarządu AZ.pl


Jednocześnie firma AZ.pl rozpoczęła współpracę z fotografem – Radkiem Kurzajem, pochodzącym także ze Szczecina, którego prace zobaczyć będzie można na stronie głównej serwisu oraz w nowej odsłonie strony www.dziewczyna.az.pl Tam także więcej informacji na temat Weroniki Szmajdzińskiej – nowej Dziewczyny AZ.pl.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...