Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Miss Świata Nastolatek nową twarzą AZ.pl

Witold Sokołowski, 2013-07-23 21:03:27

Firma AZ.pl – jeden z czołowych dostawców usług domen i hostingu w Polsce – nawiązała współpracę z Weroniką Szmajdzińską – Miss Świata Nastolatek 2012, która została nową „Dziewczyną AZ.pl” – twarzą firmy. Rozpoczęcie współpracy jest podsumowaniem rebrandingu i unowocześniania serwisu internetowego www.az.pl.


Weronika Szmajdzińska, dwa lata temu, jako 17-latka, sięgnęła po tytuł najpiękniejszej polskiej nastolatki. Od tego momentu zaczęła gościć na ekranach polskich i zagranicznych stacji TV, łamach prestiżowych magazynów oraz portali modowych w Polsce i za granicą. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Świata Nastolatek 2012 w międzynarodowym konkursie piękności Miss Global Teen w Buenos Aires. W najbliższym czasie czekają ją sesje zdjęciowe w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Nowym Jorku oraz Miami.


“Cieszę się, że mogę być twarzą AZ.pl. Sama korzystam z usług firmy i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie myślałam, że od hostingu tak wiele zależy. Poza tym AZ.pl, podobnie jak ja, pochodzi ze Szczecina. Fajnie jest mieć te same korzenie” – mówi Weronika Szmajdzińska, Dziewczyna AZ.pl i Miss Global Teen 2012.


Wraz z rozpoczęciem współpracy z Weroniką Szmajdzińską, firma AZ.pl unowocześnia swoją stronę internetową. Witryna została znacznie zmodernizowana nie tylko pod względem wizualnym, jest również bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Na nowej stronie głównej dodano m.in. koszyk zakupowy dostępny z poziomu menu, nową większą wyszukiwarkę w centrum strony, przyjazne i zrozumiałe opisy poszczególnych usług, scrollowane tło, film instruktażowy nt. WEBskiego Kreatora Stron WWW i łatwiejsze wyszukiwanie usług. Dodatkowo na stronie będzie można zobaczyć fotografie i filmy z udziałem Weroniki Szmajdzińskiej.


„Współpracę z Weroniką podjęliśmy nie tylko dlatego, że jest piękną kobietą, ale również dlatego, że jest Szczecinianką rozpoznawalną na całym świecie – podobnie jak nasza firma AZ.pl, która także pochodzi z tego miasta. Jesteśmy dumni, że mamy tu tak wielu znakomitych specjalistów IT i tak piękne kobiety. Chcielibyśmy jej dziewczęcym wdziękiem i uśmiechem obdarować wszystkich naszych klientów na całym świecie.” – powiedział Albert Jerka, członek zarządu AZ.pl


Jednocześnie firma AZ.pl rozpoczęła współpracę z fotografem – Radkiem Kurzajem, pochodzącym także ze Szczecina, którego prace zobaczyć będzie można na stronie głównej serwisu oraz w nowej odsłonie strony www.dziewczyna.az.pl Tam także więcej informacji na temat Weroniki Szmajdzińskiej – nowej Dziewczyny AZ.pl.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...