Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

MOBIEM stawia na aplikacje

28Luty2017

Autor: Nowy User, Tagi: MOBIEM stawia na aplikacje

Agencja marketingu mobilnego MOBIEM cały czas rozwija portfolio aplikacji własnych. W chwili obecnej ma łącznie ponad 250 wyprodukowanych programów, na trzy najpopularniejsze systemy operacyjne. Produkcje MOBIEM w 2016 roku pobrały się w ilości ponad 2,7 miliona, co daje łączny zasięg 8,5 miliona unikalnych użytkowników. W ostatnim czasie pojawiły się kolejne aplikacje, m.in. Repertuar Kin dla kinomanów oraz fitWoman i fitMan, dla osób zainteresowanych ćwiczeniami personalnymi.

Działania MOBIEM skupiają się również na dostarczaniu nowego kontentu oraz aktualizowaniu informacji, które znajdują się w dotychczasowych publikacjach, takich jak Transportoid, Pierwsza Pomoc-First Aid, Dieta PL, My Pregnancy – Moja Ciąża. Każda z 250 aplikacji z portfolio firmy znajduje się w sieci reklamy mobilnej premium MOBISKY – platformie bazującej na nowoczesnych technologiach i oferującej rozwiązania od standardowych displayowych po zaawansowane formaty Rich Media. W 2016 roku firma wprowadziła na rynek platformę MOBEACON, która umożliwia prowadzenie innowacyjnych kampanii z użyciem beaconów rozmieszczonych w wybranych punktach w Polsce i na świecie. Platforma pozwala na przetwarzanie danych o konsumentach, wykorzystywanych następnie do komunikacji online, w celu dostarczenia klientom personalizowanych komunikatów marketingowych.

Kolejne nowości od MOBIEM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów aplikacji, firma MOBIEM wypuściła na rynek kolejne produkcje w topowych kategoriach, tzn.: health & fitness oraz rozrywka. Wszystkie projekty są autorskimi pomysłami agencji tworzonymi zgodnie z najnowszymi trendami projektowania doświadczeń użytkowników.

fitWoman i fitMan – dla tych, którzy chcą znaleźć mobilny trening personalny

Obie aplikacje są skierowane do osób dbających o kondycję fizyczną i przygotowane przy współpracy z doświadczonymi trenerami personalnymi. Instrukcje dotyczące poszczególnych ćwiczeń zostały dokładnie opisane i zobrazowane, tak aby ułatwić poprawne wykonywanie kolejnych zadań.

fitWoman to aplikacja z treningiem siłowym, wykorzystującym masę własnego ciała oraz ciężarów, przygotowanym specjalnie z myślą o aktywnych kobietach. Użytkowniczki w zasięgu ręki mają mobilnego asystenta, oferującego uniwersalny zestaw ćwiczeń na poszczególne partie mięśni.

fitMan natomiast to aplikacja stworzona z myślą o mężczyznach, którzy marzą o zdrowej sylwetce i nie mają możliwości korzystania z pomocy profesjonalnego trenera personalnego. Plan ćwiczeń zawiera elementy popularnego treningu siłowo-kulturystycznego.

Każdy użytkownik aplikacji fitMan lub fitWoman może ustalić indywidualny kalendarz ćwiczeń, dobierając odpowiednią godzinę treningu, dopasowaną do harmonogramu swojego dnia. Programy fitMan i fitWoman wymuszają regularność w treningach, która jest tak ważna w osiągnięciu zamierzonych efektów. Główną zaletą obydwu aplikacji jest to, że można ich używać na siłowni, w domu czy w parku – do ćwiczeń potrzeba tylko podstawowego sprzętu.

FitMan
Android: https://goo.gl/4vm4Gb
iOS: https://goo.gl/czRd0P
Windows Phone: https://goo.gl/WLrK70

FitWoman
iOS: https://goo.gl/RzGBI5
Android: https://goo.gl/BMGGGk

Repertuar kin – dla kinomanów

Ta aplikacja mobilna dostarcza najdokładniejszych i codziennie aktualizowanych informacji o repertuarze prawie 400 kin w ponad 200 miastach w całej Polsce. Repertuar kin przeznaczony jest dla kinomanów, którzy w jednym miejscu mają dostęp do repertuaru dużych multipleksów, kin sieciowych oraz studyjnych. Użytkownicy mogą przeczytać rozbudowane opisy każdego filmu, poznać ilość gwiazdek przyznanych produkcjom przez serwis Filmweb oraz IMDb, a także dyskutować ze znajomymi oraz innymi kinomanami na Forum aplikacji.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mobiem.android.movieshowtimes
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/repertuar-kin/id1151811375?ls=1&mt=8

Photo editor – dla fanów fotografii

Dzięki tej aplikacji każde zdjęcie może stać się w bardzo szybki sposób dziełem sztuki. Jest to edytor zdjęć oraz niezastąpione narzędzie do rysowania i tworzenia kolaży. Użytkownicy mają do wykorzystania: naklejki obrazkowe oraz napisy, emotikony, tła, szablony kolaży oraz filtry. Aplikacja Photo Editor to doskonała zabawa dla każdego, która umożliwia dzielenie się wspomnieniami z innymi w mediach społecznościowych.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=photo.editor.edytor.zdjec
iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/photo-editor-selfie/id1186764535?l=pl&mt=8

W związku z tym, że zainteresowanie reklamą mobilną stale rośnie, a użytkownicy nadal poszukują nowych aplikacji, które będą dostarczały ciekawych i aktualnych informacji na interesujące ich tematy, przedstawiciele MOBIEM potwierdzają, że pracują nad następnymi publikacjami. W 2017 roku zostaną wydane kolejne użytkowe i rozrywkowe programy mobilne, których pomysłodawcą i realizatorem jest agencja.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.