Zamknij
Nowości - Kariera

Monika Klama opuszcza Tyskie dla agencji Peppermint

Witold Sokołowski, 2007-01-22 23:36:00

Monika Klama, do tej pory Brand Manager marki Tyskie, od stycznia rozpoczęła pracę w agencji marketing services Peppermint. Monika objęła stanowisko Dyrektora Strategicznego agencji. Maciej Mitoraj – Partner Zarządzający agencji, który do tej pory sprawował nadzór nad działem strategii, skupi się na rozwoju nowego biznesu i nowo powstałego warszawskiego oddziału agencji.

- „Z Moniką współpracuję od lat i cieszę się, że zdecydowała się podjąć to wyzwanie i poprowadzić dział strategii. Rosnące zapotrzebowanie na wykorzystywanie coraz to nowych narzędzi BTL-owych jako coraz ważniejszej formy komunikacji marek wymaga od nas szerokich kompetencji marketingowych. Istotne zatem jest, aby wzmacniać nasze usługi w tym zakresie. Jestem przekonany, że Monika jest osobą, która jest w stanie nam to zapewnić.”- powiedział Maciej Mitoraj, Managing Partner agencji Peppermint.


Monika Klama posiada przygotowanie teoretyczne poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym. Jest absolwentką handlu i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie ukończyła studia doktoranckie i przez kilka lat była wykładowcą na uczelni. W tym okresie Monika współpracowała z firmami z różnych sektorów jako niezależny konsultant w zakresie marketingu i badań rynku oraz jako szkoleniowiec. Przez ostatnie 3 lata była związana z Kompanią Piwowarską – od 2005 roku jako Brand Manager marki Tyskie. W tym czasie była odpowiedzialna za działania związane z pozycjonowaniem marki i systemem Brand Identity oraz za realizację kampanii ATL i BTL dla tej marki, które były wielokrotnie nagradzane m.in. w konkursie Effie czy Boomerang.

W agencji Peppermint jako Dyrektor Strategiczny Monika Klama będzie zarządzała kilkuosobowym działem strategii agencji i będzie odpowiedzialna za strategiczną stronę projektów marketing services przygotowywanych dla nowych klientów agencji.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...