Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung

21Listopad2011

Autor: Michał Matyjasik, Tagi: Morizon.pl, Samsung Electronics Polska, Samsung Galaxy Tab 10.1, Samsung Galaxy S II,

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung. Dzięki porozumieniu partnerzy będą podejmować wspólne kroki w celu popularyzacji urządzeń i użytecznych aplikacji mobilnych. Najnowsza aplikacja dedykowana, stworzona przez Morizon.pl dla szukających nieruchomości, zostanie przedstawiona polskim użytkownikom urządzeń mobilnych wyprodukowanych przez firmę Samsung.

Darmowa aplikacja jest już dostępna i promowana w Samsung Apps, skąd można ją pobrać i zainstalować, na wszystkich urządzeniach mobilnych marki Samsung, funkcjonujących w systemie Android, m.in. na najnowszym tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1, czy smartfonie Samsung Galaxy S II.

Współpraca firm opierać się będzie głównie na promocji nowych technologii – użytecznych aplikacji i urządzeń mobilnych oraz popularyzacji ich praktycznego zastosowania, m.in. w kontekście rynku nieruchomości. Samsung i Morizon określają te działania jako pierwszy krok i początek długoterminowej i wielowątkowej współpracy.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania produktowa Kasy Stefczyka

6 marca 2017 r. ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem bohaterowie znani z poprzednich spotów ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

,,Przywykliśmy raczej na politykę narzekać. Jednak, że w obszarze komunikacji polityka potrafi wykorzystywać pewne narzędzia i taktyki jako pierwsza, a przez to również kreować trendy. " - Konrad Ciesiołkiewicz