Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung

21Listopad2011

Autor: Michał Matyjasik, Tagi: Morizon.pl, Samsung Electronics Polska, Samsung Galaxy Tab 10.1, Samsung Galaxy S II,

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązuje współpracę z firmą Samsung. Dzięki porozumieniu partnerzy będą podejmować wspólne kroki w celu popularyzacji urządzeń i użytecznych aplikacji mobilnych. Najnowsza aplikacja dedykowana, stworzona przez Morizon.pl dla szukających nieruchomości, zostanie przedstawiona polskim użytkownikom urządzeń mobilnych wyprodukowanych przez firmę Samsung.

Darmowa aplikacja jest już dostępna i promowana w Samsung Apps, skąd można ją pobrać i zainstalować, na wszystkich urządzeniach mobilnych marki Samsung, funkcjonujących w systemie Android, m.in. na najnowszym tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1, czy smartfonie Samsung Galaxy S II.

Współpraca firm opierać się będzie głównie na promocji nowych technologii – użytecznych aplikacji i urządzeń mobilnych oraz popularyzacji ich praktycznego zastosowania, m.in. w kontekście rynku nieruchomości. Samsung i Morizon określają te działania jako pierwszy krok i początek długoterminowej i wielowątkowej współpracy.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.